GeoForum PIIG  :  GEODEZJA.PL czytaj GEOFORUM.GEODEZJA.pl
Witamy na GeoForum www.geoforum.geodezja.pl
Polskiego Internetowego Informatora Geodezyjnego www.geodezja.pl.
Służy ono dyskusjom i pytaniom związanym z geodezją i dziedzinami z nią powiązanymi.
Na wymianę informacji o imprezach, wydarzeniach, nowych rozwiązaniach technologicznych, instrumentach, wydawnictwach i ciekawych adresach internetowych związanych z geodezją przewidzieliśmy moderowane forum informacyjne GeoInfo PIIG'u znajdujące się pod adresem www.GeoInfo.geodezja.pl.
Ogłoszenia prosimy zamieszczać wyłącznie w dziele GeoOgłoszeń pod adresem www.geodezja.pl/ogloszenia .
Uwagi i pytanie prosimy kierować na e-mail info@geodezja.pl.
Zapraszamy!

Rejestrację można wykonać pod adresem http://www.geoforum.geodezja.pl/register.php?1 ale po dokonaniu rejestacji prosimy o przesłania maila z prośbą o aktywację konta.

GeoForum i GeoInfo są częścią Polskiego Internetowego Informatora Geodezyjnego www.geodezja.pl ISSN 1896-8317

 
mdcp a wykazy zmian dla egib - gdzie?
Autor: gulu (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 30 lis 2008 - 23:59:56

Już kiedyś ruszałem problem jak w temacie. Pytanie mam takie: czy znacie Ośrodki, w których wymagane są wykazy zmian danych ewidencyjnych (gruntowych lub/i budynkowych) w przypadku, gdy podczas prac związanych z aktualizacją mz (np. zgłoszenie na mdcp) wykonawcy prac stwierdzają zmiany danych objętych egib, takie jak zmianę rodzaju lub konturu użytku, lub zmianę funkcji, ilości kondygnacji, czy też konturu budynku, wcześniej objętego ewidencją budynków. Chodzi mi o podanie konkretnych miast, gdzie bez przygotowania wykazów zmian dla egib Ośrodek nie oklauzuluje mapy do projektu ze zmienionymi elementami objetymi egib.
Pozdrawiam



Temat Odsłon Napisane przez Wysłane
  mdcp a wykazy zmian dla egib - gdzie? 1581 gulu 2008-11-30 23:59
  Re: mdcp a wykazy zmian dla egib - gdzie? 767 eljotpi 2008-12-01 07:39
  Re: mdcp a wykazy zmian dla egib - gdzie? 780 alcapon 2008-12-01 11:58
  Re: mdcp a wykazy zmian dla egib - gdzie? 615 gulu 2008-12-06 21:34
  Re: mdcp a wykazy zmian dla egib - gdzie? 789 RDAEK 2008-12-07 12:35


Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
GeoForum powered by Phorum.