GeoForum PIIG  :  GEODEZJA.PL czytaj GEOFORUM.GEODEZJA.pl
Witamy na GeoForum www.geoforum.geodezja.pl
Polskiego Internetowego Informatora Geodezyjnego www.geodezja.pl.
Służy ono dyskusjom i pytaniom związanym z geodezją i dziedzinami z nią powiązanymi.
Na wymianę informacji o imprezach, wydarzeniach, nowych rozwiązaniach technologicznych, instrumentach, wydawnictwach i ciekawych adresach internetowych związanych z geodezją przewidzieliśmy moderowane forum informacyjne GeoInfo PIIG'u znajdujące się pod adresem www.GeoInfo.geodezja.pl.
Ogłoszenia prosimy zamieszczać wyłącznie w dziele GeoOgłoszeń pod adresem www.geodezja.pl/ogloszenia .
Uwagi i pytanie prosimy kierować na e-mail info@geodezja.pl.
Zapraszamy!

Rejestrację można wykonać pod adresem http://www.geoforum.geodezja.pl/register.php?1 ale po dokonaniu rejestacji prosimy o przesłania maila z prośbą o aktywację konta.

GeoForum i GeoInfo są częścią Polskiego Internetowego Informatora Geodezyjnego www.geodezja.pl ISSN 1896-8317

 
magisterka
Autor: sss (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 03 gru 2008 - 22:42:41

Witam!
Jestem studentką geodezji i walczę się w tej chwili z pracą magisterską. Problem jest w tym, że nie mam zbyt dużego doświadczenia w pracy geodezyjnej ( wszyscy studenci uwielbiają uwsteczniające prace w niektórych biurach ;/ ). Co myślicie o temacie wykorzystania technik satelitarnych do niwelacji ? Myślę szczególnie nam badaniami przy wykorzystaniu ASG-Eupos i sprawdzeniu jak siedzi w porównaniu do tradycyjnej niwelacji - nie ukrywam, że nie mam ochoty brać sie za niwelację precyzyjną, poza tym, z tego co wyczytałam, na razie ASG-Eupos nadaje sie tylko do III, IV klasy. Będę bardzo wdzięczna za każdą informację na ten temat. Boję się trochę, że ten temat mnie przerośnie.



Temat Odsłon Napisane przez Wysłane
  magisterka 1248 sss 2008-12-03 22:42
  Re: magisterka 698 Rufus 2008-12-04 07:11


Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
GeoForum powered by Phorum.