GeoForum PIIG  :  GEODEZJA.PL czytaj GEOFORUM.GEODEZJA.pl
Witamy na GeoForum www.geoforum.geodezja.pl
Polskiego Internetowego Informatora Geodezyjnego www.geodezja.pl.
Służy ono dyskusjom i pytaniom związanym z geodezją i dziedzinami z nią powiązanymi.
Na wymianę informacji o imprezach, wydarzeniach, nowych rozwiązaniach technologicznych, instrumentach, wydawnictwach i ciekawych adresach internetowych związanych z geodezją przewidzieliśmy moderowane forum informacyjne GeoInfo PIIG'u znajdujące się pod adresem www.GeoInfo.geodezja.pl.
Ogłoszenia prosimy zamieszczać wyłącznie w dziele GeoOgłoszeń pod adresem www.geodezja.pl/ogloszenia .
Uwagi i pytanie prosimy kierować na e-mail info@geodezja.pl.
Zapraszamy!

Rejestrację można wykonać pod adresem http://www.geoforum.geodezja.pl/register.php?1 ale po dokonaniu rejestacji prosimy o przesłania maila z prośbą o aktywację konta.

GeoForum i GeoInfo są częścią Polskiego Internetowego Informatora Geodezyjnego www.geodezja.pl ISSN 1896-8317

 
Gdzie ci wszyscy absolwenci???
Autor: madmaster (---.gl.digi.pl)
Data: 06 lut 2009 - 08:31:03

Witamsmiling smiley
Jestem nowym uzytkownikiem tego forum ale w geodezji pracuję od około 1,5 roku. Od jakiegos czasu nurtuje mnie jedno pytanie. Otóż z jednej strony słyszy się że sytuacja na rynku pracy jest trudna i ze znalezieniem pracy nie jest najłatwiej natomiast z drugiej strony widzę dziwna sytuację. Jestem z Gliwic gdzie ukończyłem studia o specjalnosci geodezja górnicza, szukając pracy dzwoniłem po firmach i własciwie bez wiekszych problemów można prace dostac, obecnie pracuje w firmie której ogłoszenie wisiało u mnie na wydziale. Zadzwoniełem, umówiłem sie na rozmowe i aktualnie tam pracuje. Okazało sie jednak że oprócz mnie zadzwoniła do tej firmy tylko JEDNA osoba! Powiedzcie mi zatem gdzie ci wszyscy absolwenci pracują, czy wszyscy od razu otwierają swoje własne firmy???



Temat Odsłon Napisane przez Wysłane
  Gdzie ci wszyscy absolwenci??? 2079 madmaster 2009-02-06 08:31
  Re: Gdzie ci wszyscy absolwenci??? 1019 Adam Wójcik 2009-02-06 17:10
  Re: Gdzie ci wszyscy absolwenci??? 1037 vague 2009-02-06 19:05
  Re: Gdzie ci wszyscy absolwenci??? 1038 incognitus 2009-02-08 12:10


Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
GeoForum powered by Phorum.