GeoForum PIIG  :  GEODEZJA.PL czytaj GEOFORUM.GEODEZJA.pl
Witamy na GeoForum www.geoforum.geodezja.pl
Polskiego Internetowego Informatora Geodezyjnego www.geodezja.pl.
Służy ono dyskusjom i pytaniom związanym z geodezją i dziedzinami z nią powiązanymi.
Na wymianę informacji o imprezach, wydarzeniach, nowych rozwiązaniach technologicznych, instrumentach, wydawnictwach i ciekawych adresach internetowych związanych z geodezją przewidzieliśmy moderowane forum informacyjne GeoInfo PIIG'u znajdujące się pod adresem www.GeoInfo.geodezja.pl.
Ogłoszenia prosimy zamieszczać wyłącznie w dziele GeoOgłoszeń pod adresem www.geodezja.pl/ogloszenia .
Uwagi i pytanie prosimy kierować na e-mail info@geodezja.pl.
Zapraszamy!

Rejestrację można wykonać pod adresem http://www.geoforum.geodezja.pl/register.php?1 ale po dokonaniu rejestacji prosimy o przesłania maila z prośbą o aktywację konta.

GeoForum i GeoInfo są częścią Polskiego Internetowego Informatora Geodezyjnego www.geodezja.pl ISSN 1896-8317

 
granica a wstrzymanie pozwolenia na budowe
Autor: Robert D (---.satkol.pl)
Data: 19 lut 2009 - 19:14:11

Mam problem i pytanie zarazem. Czy sąsiad może mi wstrzymać pozwolenie na budowę, gdy nie zgadza się z granicą działki. Nadmieniam, że jakiś czas temu na działce mojej był geodeta w sprawie wznowienia znaków granicznych (kamieni), wymierzył, strony obecne podpisały protokół, po czym zaczęła sie moja gehenna i nerwówka. Najpierw, atakował geodete, że chcą odwołać podpisy na protokole, że on się nie zgadza z pomiarem. Jednak sprawa poszła dalej, pozałatwiałem sobie dokumenty potrzebne do budowy, decyzje o warunkach zabudowy, geodeta zrobił mapke do celów budowlanych 1:500 z naniesionymi studnią, pradem itp, która została podpita przez Powiat, wybrany został projekt. Gdy ten furiat zobaczył, że coś się dzieje, że zwożą materiały, zaczęła się wojna, grozi mi, że mi wstrzyma wszystko na tej podstawie, ze mu granica nie pasuje. Czy może? Szczerze odechciewa mi się już tej budowy



Temat Odsłon Napisane przez Wysłane
  granica a wstrzymanie pozwolenia na budowe 1844 Robert D 2009-02-19 19:14
  Re: granica a wstrzymanie pozwolenia na budowe 1057 geokuba 2009-02-20 08:20
  Re: granica a wstrzymanie pozwolenia na budowe 899 cathcart 2009-02-20 10:02
  Re: granica a wstrzymanie pozwolenia na budowe 769 Arpad 2009-02-20 10:19
  Re: granica a wstrzymanie pozwolenia na budowe 744 Robert D 2009-02-20 12:04
  Re: granica a wstrzymanie pozwolenia na budowe 956 Arpad 2009-02-20 13:54


Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
GeoForum powered by Phorum.