GeoForum PIIG  :  GEODEZJA.PL czytaj GEOFORUM.GEODEZJA.pl
Witamy na GeoForum www.geoforum.geodezja.pl
Polskiego Internetowego Informatora Geodezyjnego www.geodezja.pl.
Służy ono dyskusjom i pytaniom związanym z geodezją i dziedzinami z nią powiązanymi.
Na wymianę informacji o imprezach, wydarzeniach, nowych rozwiązaniach technologicznych, instrumentach, wydawnictwach i ciekawych adresach internetowych związanych z geodezją przewidzieliśmy moderowane forum informacyjne GeoInfo PIIG'u znajdujące się pod adresem www.GeoInfo.geodezja.pl.
Ogłoszenia prosimy zamieszczać wyłącznie w dziele GeoOgłoszeń pod adresem www.geodezja.pl/ogloszenia .
Uwagi i pytanie prosimy kierować na e-mail info@geodezja.pl.
Zapraszamy!

Rejestrację można wykonać pod adresem http://www.geoforum.geodezja.pl/register.php?1 ale po dokonaniu rejestacji prosimy o przesłania maila z prośbą o aktywację konta.

GeoForum i GeoInfo są częścią Polskiego Internetowego Informatora Geodezyjnego www.geodezja.pl ISSN 1896-8317

 
wytyczenie granicy
Autor: sebolk (---.winkhaus.com.pl)
Data: 31 mar 2009 - 10:48:26

Mam pytanie do specjalistów geodetów.
Mam działkę współdzieloną z sąsiadem, na której stoi płot niezgodnie z mapką. A że sąsiad się rozbudowuje zamówił geodetę.
Ten wytyczył prawidłowo granicę jednak nie po myśli sąsiada.
Chciałem postawić sam płot więc zamówiłem własnego geodetę jednak ten nie może rozpocząć pracy bo poprzedni nie zakończył niby pracy na tej posesji,

Więc moje pytanie brzmi: czy można prawnie wymóc na poprzednim geodecie żeby zakończył pracę na mojej posesji i zgłosił to do urzędu?
Czy jest np ustalony czas w jakim takie prace muszą być zakończone?



Temat Odsłon Napisane przez Wysłane
  wytyczenie granicy 1531 sebolk 2009-03-31 10:48
  Re: wytyczenie granicy 765 alcapon 2009-03-31 15:22
  Re: wytyczenie granicy 825 sebolk 2009-03-31 17:49
  Re: wytyczenie granicy 806 Berkamp 2009-03-31 19:27
  Re: wytyczenie granicy 753 sebolk 2009-03-31 20:29
  Re: wytyczenie granicy 828 Wieczny Student 2009-04-01 11:02
  Re: wytyczenie granicy 736 Wieczny Student 2009-04-01 11:01


Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
GeoForum powered by Phorum.