GeoForum PIIG  :  GEODEZJA.PL czytaj GEOFORUM.GEODEZJA.pl
Witamy na GeoForum www.geoforum.geodezja.pl
Polskiego Internetowego Informatora Geodezyjnego www.geodezja.pl.
Służy ono dyskusjom i pytaniom związanym z geodezją i dziedzinami z nią powiązanymi.
Na wymianę informacji o imprezach, wydarzeniach, nowych rozwiązaniach technologicznych, instrumentach, wydawnictwach i ciekawych adresach internetowych związanych z geodezją przewidzieliśmy moderowane forum informacyjne GeoInfo PIIG'u znajdujące się pod adresem www.GeoInfo.geodezja.pl.
Ogłoszenia prosimy zamieszczać wyłącznie w dziele GeoOgłoszeń pod adresem www.geodezja.pl/ogloszenia .
Uwagi i pytanie prosimy kierować na e-mail info@geodezja.pl.
Zapraszamy!

Rejestrację można wykonać pod adresem http://www.geoforum.geodezja.pl/register.php?1 ale po dokonaniu rejestacji prosimy o przesłania maila z prośbą o aktywację konta.

GeoForum i GeoInfo są częścią Polskiego Internetowego Informatora Geodezyjnego www.geodezja.pl ISSN 1896-8317

 
Podział nieruchomości- prośba o pomoc.
Autor: marcelii_szpak (---.nat.umts.dynamic.eranet.pl)
Data: 19 kwi 2009 - 20:27:35

Witam.
Mam takie oto pytanie i proszę o pomoc.
Jest działka o pow okolo 34000m2 na planie oznaczona nr 3 (mapka poglądowa w załączniku).Z tej działki od strony działek nr 1 i 2 chce wydzielic działke o pow okolo 9000 m2 (po podziale działka ta będzie miała oznaczenie 3/2). Cała działka nr 3 jest działką leśną wraz z terenem zadrzewionym. W takim wypadku jest możliwośc podziału na działki o pow. 3000m2. Na działce nr 3 jest 4 współwłaścicieli i jednym z nich jest także właściciel działki nr 2.
W związku z tym iż planuje wydzielenie działki o pow 9000m2 (po podziale dzialka nr 3/2 ), która znajdowała się bedzie w środku pomiędzy działkami 3/1 i 3/3, w takim wypadku czy ja jako jeden ze współwłaścicieli działki nr 3 mogę wystapić z wnioskiem o podział całej działki nr 3 na 3 części Z tym, że we wniosku działkę 3/1 chciałbym zrobić jako przyłączenie do działki nr 2 (nie jestem jej właścicielem)?? czy może wniosek o połaczenie działek nr 3/1 z działką nr 2 może złożyć tylko właściciel działki nr 2? Czy ewentualnie możemy złożyć wspólny wniosek?

Załączniki: Podzia³.xls (16.5KB)  


Temat Odsłon Napisane przez Wysłane
  Podział nieruchomości- prośba o pomoc. 1320 marcelii_szpak 2009-04-19 20:27
  Re: Podział nieruchomości- prośba o pomoc. 682 AMM 2009-04-19 20:52


Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
GeoForum powered by Phorum.