GeoForum PIIG  :  GEODEZJA.PL czytaj GEOFORUM.GEODEZJA.pl
Witamy na GeoForum www.geoforum.geodezja.pl
Polskiego Internetowego Informatora Geodezyjnego www.geodezja.pl.
Służy ono dyskusjom i pytaniom związanym z geodezją i dziedzinami z nią powiązanymi.
Na wymianę informacji o imprezach, wydarzeniach, nowych rozwiązaniach technologicznych, instrumentach, wydawnictwach i ciekawych adresach internetowych związanych z geodezją przewidzieliśmy moderowane forum informacyjne GeoInfo PIIG'u znajdujące się pod adresem www.GeoInfo.geodezja.pl.
Ogłoszenia prosimy zamieszczać wyłącznie w dziele GeoOgłoszeń pod adresem www.geodezja.pl/ogloszenia .
Uwagi i pytanie prosimy kierować na e-mail info@geodezja.pl.
Zapraszamy!

Rejestrację można wykonać pod adresem http://www.geoforum.geodezja.pl/register.php?1 ale po dokonaniu rejestacji prosimy o przesłania maila z prośbą o aktywację konta.

GeoForum i GeoInfo są częścią Polskiego Internetowego Informatora Geodezyjnego www.geodezja.pl ISSN 1896-8317

 
problem geodezyjno-prawny...pomóżcie!
Autor: wojtas87 (81.15.230.---)
Data: 26 sie 2009 - 18:15:26

Witam wszystkich,
mam ciekawy problem i nie wiem jak go rozwiązać...Mianowicie chodzi o to że moi rodzice zapisali 20 lat temu mojemu bratu O,3ha ziemi ornej...ziemia ta była cały czas przeze mnie uprawiania. Teraz postanowiłem swoją część działki sprzedać tylko problem w tym że te 0,30 ha jest na jednej działce wraz z pozostałymi 2,50ha. U notariusza powiedziano mi że musi się zgodzić na to osoba, na która przepisane jest te 0,30 ha abym mógł sprzedać swoją część działki. Problem w tym że mój brat tuła się po świecie od i nie można go znaleźć...Sądowo by można uznać jego zaginięcie ale to może potrwać nawet kilka lat z tego co w sadzie mi mówiono...

Czy nie można legalnie oddzielić działki od tego kawałka mojego brata?
Bardzo bym prosił o porady.
Z góry bardzo dziękuje.
Pozdrawiam.



Temat Odsłon Napisane przez Wysłane
  problem geodezyjno-prawny...pomóżcie! 1325 wojtas87 2009-08-26 18:15
  Re: problem geodezyjno-prawny...pomóżcie! 797 pasiasia 2009-08-26 18:27
  Re: problem geodezyjno-prawny...pomóżcie! 715 pasiasia 2009-08-26 18:30
  Re: problem geodezyjno-prawny...pomóżcie! 634 wojtas87 2009-08-26 19:12
  Re: problem geodezyjno-prawny...pomóżcie! 757 equino 2009-08-26 19:47


Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
GeoForum powered by Phorum.