GeoForum PIIG  :  GEODEZJA.PL czytaj GEOFORUM.GEODEZJA.pl
Witamy na GeoForum www.geoforum.geodezja.pl
Polskiego Internetowego Informatora Geodezyjnego www.geodezja.pl.
Służy ono dyskusjom i pytaniom związanym z geodezją i dziedzinami z nią powiązanymi.
Na wymianę informacji o imprezach, wydarzeniach, nowych rozwiązaniach technologicznych, instrumentach, wydawnictwach i ciekawych adresach internetowych związanych z geodezją przewidzieliśmy moderowane forum informacyjne GeoInfo PIIG'u znajdujące się pod adresem www.GeoInfo.geodezja.pl.
Ogłoszenia prosimy zamieszczać wyłącznie w dziele GeoOgłoszeń pod adresem www.geodezja.pl/ogloszenia .
Uwagi i pytanie prosimy kierować na e-mail info@geodezja.pl.
Zapraszamy!

Rejestrację można wykonać pod adresem http://www.geoforum.geodezja.pl/register.php?1 ale po dokonaniu rejestacji prosimy o przesłania maila z prośbą o aktywację konta.

GeoForum i GeoInfo są częścią Polskiego Internetowego Informatora Geodezyjnego www.geodezja.pl ISSN 1896-8317

 
podział dz. rolnej gdy jest Plan Miejscowy
Autor: Flawia (---.chello.pl)
Data: 03 wrz 2009 - 21:42:35

Na początku chciałabym podziękować, że jest te forum i że mogę tu czytać bardzo zaangażowane w prawo wypowiedzi. Czytam już cały dzień, nie pierwszy raz, nie znalazłam mojego przypadku. Ale może ktoś z was wie, gdzie jest wątek o problemie takim samym jak mój.
Mam działkę z aktualnym Miejscowym Planem mówiącym, że to teren rolny, na którym dopuszcza się zabudowę w sąsiedztwie terenu MR (teren MR ma zabudowę). W sąsiedztwie terenu MR leży tylko jedna działka - moja (nie licząc drogi publicznej). Ponieważ brak jest w tym planie ustaleń co do podziału, próbowałam składać wstępny projekt podziału na dz. mniejsze niż 3000 ale odmówiono z uwagi na to, że jest to teren rolny. Odradzono też jakiekolwiek podziału coby dalsze działki nie straciły sąsiedztwa z MR. Postanowiliśmy najpierw uzyskiwać pozwolenia na budowę (o zgrozo, urzędniczka uznała ze pierwsze wnioskowane domki są za daleko od MR (plan nie zakreskował który fragment mojej działki tą sąsiedztwo!). Są chętni na działki i nie wiemy co im powiedzieć. Sprzedać udziały i sądownie znosić współwłasność? Czy Art. 95. p. 7 UGN można użyć tylko po zgłoszeniu domu do użytkowania?



Temat Odsłon Napisane przez Wysłane
  podział dz. rolnej gdy jest Plan Miejscowy 1315 Flawia 2009-09-03 21:42


Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
GeoForum powered by Phorum.