GeoForum PIIG  :  GEODEZJA.PL czytaj GEOFORUM.GEODEZJA.pl
Witamy na GeoForum www.geoforum.geodezja.pl
Polskiego Internetowego Informatora Geodezyjnego www.geodezja.pl.
Służy ono dyskusjom i pytaniom związanym z geodezją i dziedzinami z nią powiązanymi.
Na wymianę informacji o imprezach, wydarzeniach, nowych rozwiązaniach technologicznych, instrumentach, wydawnictwach i ciekawych adresach internetowych związanych z geodezją przewidzieliśmy moderowane forum informacyjne GeoInfo PIIG'u znajdujące się pod adresem www.GeoInfo.geodezja.pl.
Ogłoszenia prosimy zamieszczać wyłącznie w dziele GeoOgłoszeń pod adresem www.geodezja.pl/ogloszenia .
Uwagi i pytanie prosimy kierować na e-mail info@geodezja.pl.
Zapraszamy!

Rejestrację można wykonać pod adresem http://www.geoforum.geodezja.pl/register.php?1 ale po dokonaniu rejestacji prosimy o przesłania maila z prośbą o aktywację konta.

GeoForum i GeoInfo są częścią Polskiego Internetowego Informatora Geodezyjnego www.geodezja.pl ISSN 1896-8317

 
W którym momencie dokonać podziału bliźniaka
Autor: Adam Koc (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 11 wrz 2009 - 11:28:00

Dzień dobry, przejrzałem kilkadziesiąt wątków i nie znalazłem odpowiedzi na moje pytanie. W związku z czym proszę o komentarz i pomoc w mojej sprawie. Posiadam działkę, na której chcę wybudować bliźniaka i potem sprzedać jedną jego część. Który moment/etap budowy jest najlepszy na sprzedaż aby przyszły nabywca nie musiał starać się o pozwolenie na "dokończenie" budowy oraz miał jak najmniej formalności do załatwienia? Dodam tylko, że plan zagospodarowania przewiduje na moim areale dom jednorodzinny lub bliźniaka także nie mogę dokonać podziału działki przed rozpoczęciem budowy. Dziękuję

Adam Koc



Temat Odsłon Napisane przez Wysłane
  W którym momencie dokonać podziału bliźniaka 1437 Adam Koc 2009-09-11 11:28
  Re: W którym momencie dokonać podziału bliźniaka 725 jm 2009-09-11 12:38
  Re: W którym momencie dokonać podziału bliźniaka 863 Kamil.P 2009-09-12 22:29
  Re: W którym momencie dokonać podziału bliźniaka 670 Adam Koc 2009-09-17 13:08
  Re: W którym momencie dokonać podziału bliźniaka 783 equino 2009-09-18 22:07


Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
GeoForum powered by Phorum.