GeoForum PIIG  :  GEODEZJA.PL czytaj GEOFORUM.GEODEZJA.pl
Witamy na GeoForum www.geoforum.geodezja.pl
Polskiego Internetowego Informatora Geodezyjnego www.geodezja.pl.
Służy ono dyskusjom i pytaniom związanym z geodezją i dziedzinami z nią powiązanymi.
Na wymianę informacji o imprezach, wydarzeniach, nowych rozwiązaniach technologicznych, instrumentach, wydawnictwach i ciekawych adresach internetowych związanych z geodezją przewidzieliśmy moderowane forum informacyjne GeoInfo PIIG'u znajdujące się pod adresem www.GeoInfo.geodezja.pl.
Ogłoszenia prosimy zamieszczać wyłącznie w dziele GeoOgłoszeń pod adresem www.geodezja.pl/ogloszenia .
Uwagi i pytanie prosimy kierować na e-mail info@geodezja.pl.
Zapraszamy!

Rejestrację można wykonać pod adresem http://www.geoforum.geodezja.pl/register.php?1 ale po dokonaniu rejestacji prosimy o przesłania maila z prośbą o aktywację konta.

GeoForum i GeoInfo są częścią Polskiego Internetowego Informatora Geodezyjnego www.geodezja.pl ISSN 1896-8317

 
Pomiar i rozgraniczenie sąsiadujących działek
Autor: julka (---.171.6.78.static.crowley.pl)
Data: 12 sty 2010 - 07:58:48

Mam problem z pomiarem mojej działki i wyznaczeniem faktycznej granicy .Moja działka graniczy jednej strony z działką sąsiada (który stwierdził , że tak musi zostać i granicy nie będzie zmieniał)a z dwóch pozostałych z drogą gminną
Według dokumentów działka powinna mieć 70a, a według pomiarów mapki i jakie przedstawiła Agencja Restrukturyzacji ma ona 62a, (działka sąsiada jest o wiele większa niż powinna jest ogrodzona i zabudowana). Sprawę zgłosiłam do Urzędu Gminy - wyznaczono geodezyjny pomiar działki.Geodeta z którym podpisałam umowę na ten pomiar bardzo się ociągał.
Pojawił się raz bez odpowiedniego sprzętu zapytany czy wymierzy również działkę sąsiada powiedział że nie musi ......i na OKO STWIERDZIŁ ŻE DZIAŁKA MA TYLE ILE POWINNA I GRANICA JEST TAM GDZIE POWINNA kpina !!!.
Upłynął już termin wyznaczony umową pomiaru nie dokonał nie wystawił dokumentu potwierdzającego wynik i datę pomiaru.Proszę o poradę w tej spawie



Temat Odsłon Napisane przez Wysłane
  Pomiar i rozgraniczenie sąsiadujących działek 1619 julka 2010-01-12 07:58
  Re: Pomiar i rozgraniczenie sąsiadujących działek 979 vague 2010-01-12 08:35
  Re: Pomiar i rozgraniczenie sąsiadujących działek 785 oskar wilde 2010-01-12 08:52
  Re: Pomiar i rozgraniczenie sąsiadujących działek 757 julka 2010-01-12 11:54
  Re: Pomiar i rozgraniczenie sąsiadujących działek 758 bufetik 2010-01-12 13:02
  Re: Pomiar i rozgraniczenie sąsiadujących działek 747 julka 2010-01-12 11:47
  Re: Pomiar i rozgraniczenie sąsiadujących działek 802 jm 2010-01-12 13:11
  Re: Pomiar i rozgraniczenie sąsiadujących działek 734 jm 2010-01-12 10:28


Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
GeoForum powered by Phorum.