GeoForum PIIG  :  GEODEZJA.PL czytaj GEOFORUM.GEODEZJA.pl
Witamy na GeoForum www.geoforum.geodezja.pl
Polskiego Internetowego Informatora Geodezyjnego www.geodezja.pl.
Służy ono dyskusjom i pytaniom związanym z geodezją i dziedzinami z nią powiązanymi.
Na wymianę informacji o imprezach, wydarzeniach, nowych rozwiązaniach technologicznych, instrumentach, wydawnictwach i ciekawych adresach internetowych związanych z geodezją przewidzieliśmy moderowane forum informacyjne GeoInfo PIIG'u znajdujące się pod adresem www.GeoInfo.geodezja.pl.
Ogłoszenia prosimy zamieszczać wyłącznie w dziele GeoOgłoszeń pod adresem www.geodezja.pl/ogloszenia .
Uwagi i pytanie prosimy kierować na e-mail info@geodezja.pl.
Zapraszamy!

Rejestrację można wykonać pod adresem http://www.geoforum.geodezja.pl/register.php?1 ale po dokonaniu rejestacji prosimy o przesłania maila z prośbą o aktywację konta.

GeoForum i GeoInfo są częścią Polskiego Internetowego Informatora Geodezyjnego www.geodezja.pl ISSN 1896-8317

 
Zmiana zakresu a zgłoszenie uzupełniające
Autor: zbyki (---.adsl.inetia.pl)
Data: 07 sie 2014 - 19:43:04

Cześć, dzisiaj z przymusu wertowałem przepisy i nic nie znalazłem na temat zgłoszenia uzupełniającego. W ośrodku powiedzieli mi, że dotyczy ono konkretnej roboty i "domawiania" materiałów do zgłoszonej pracy. Nie można zmieniać zakresu roboty.

Dla mnie jasne jest, że zgłoszeniem uzupełniającym prócz zamawiania dodatkowych zbiorów PZGiK, mogę również rozszerzyć zakres pracy lub całkowicie go zmienić. Podobnie z celem i rodzajem zgłaszanych prac geodezyjnych. W samym formularzu zgłoszenia jak i ustawie PG nie znalazłem wzmianki o niemożności modyfikacji tych elementów. A może gdzie indziej kryje się ten "smaczek"?

pozdrawiam
Paweł.



Temat Odsłon Napisane przez Wysłane
  Zmiana zakresu a zgłoszenie uzupełniające 2312 zbyki 2014-08-07 19:43


Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
GeoForum powered by Phorum.