GeoForum PIIG  :  GEODEZJA.PL czytaj GEOFORUM.GEODEZJA.pl
Witamy na GeoForum www.geoforum.geodezja.pl
Polskiego Internetowego Informatora Geodezyjnego www.geodezja.pl.
Służy ono dyskusjom i pytaniom związanym z geodezją i dziedzinami z nią powiązanymi.
Na wymianę informacji o imprezach, wydarzeniach, nowych rozwiązaniach technologicznych, instrumentach, wydawnictwach i ciekawych adresach internetowych związanych z geodezją przewidzieliśmy moderowane forum informacyjne GeoInfo PIIG'u znajdujące się pod adresem www.GeoInfo.geodezja.pl.
Ogłoszenia prosimy zamieszczać wyłącznie w dziele GeoOgłoszeń pod adresem www.geodezja.pl/ogloszenia .
Uwagi i pytanie prosimy kierować na e-mail info@geodezja.pl.
Zapraszamy!

Rejestrację można wykonać pod adresem http://www.geoforum.geodezja.pl/register.php?1 ale po dokonaniu rejestacji prosimy o przesłania maila z prośbą o aktywację konta.

GeoForum i GeoInfo są częścią Polskiego Internetowego Informatora Geodezyjnego www.geodezja.pl ISSN 1896-8317

 
Firmy budowlane, które nie płacą
Autor: geobocian (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 08 maj 2015 - 12:13:27

taki wątek tez juz gdzieś był...

Franki Fundamenty Sp. z o.o z Poznania - nie płacą,

mam 2 zaległe przeterminowane faktury, wysłane wezwania do zapłaty, wiecie co jest najlepsze? tłumaczą się, że nie płacą bo nie dostali pieniędzy od głównego zleceniodawcy - ustaliłem, że nieprawda, proszę dalej o zapłatę (mimo prawie 20 lat stażu we własnej firmie to nadal dla mnie masakra, żeby prosić się o swoje zarobione pieniądze) i słyszę, że faktycznie dostali kasę, ale w tej chwili mają taką dziurę budżetową, że łatają dopiero faktury z terminem na styczeń-luty... mam "wkurw" bo gonili z robotą (palowanie pod inwestycję), pozawalalismy inne terminowe rzeczy, a teraz muszę brać kredyt, żeby zapłacić swoim ludziom.



Temat Odsłon Napisane przez Wysłane
  Firmy budowlane, które nie płacą 2533 geobocian 2015-05-08 12:13
  Re: Firmy budowlane, które nie płacą 1190 dr_Lecter 2015-05-08 12:35
  Re: Firmy budowlane, które nie płacą 1121 geobocian 2015-05-08 12:54
  Re: Firmy budowlane, które nie płacą 860 seba_pl 2015-05-16 13:00
  Re: Firmy budowlane, które nie płacą 672 ariel0-0 2015-05-19 10:04
  Re: Firmy budowlane, które nie płacą 577 geobocian 2015-05-22 13:31
  Re: Firmy budowlane, które nie płacą 721 skyraster 2015-05-22 17:20


Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
GeoForum powered by Phorum.