GeoForum PIIG  :  GEODEZJA.PL czytaj GEOFORUM.GEODEZJA.pl
Witamy na GeoForum www.geoforum.geodezja.pl
Polskiego Internetowego Informatora Geodezyjnego www.geodezja.pl.
Służy ono dyskusjom i pytaniom związanym z geodezją i dziedzinami z nią powiązanymi.
Na wymianę informacji o imprezach, wydarzeniach, nowych rozwiązaniach technologicznych, instrumentach, wydawnictwach i ciekawych adresach internetowych związanych z geodezją przewidzieliśmy moderowane forum informacyjne GeoInfo PIIG'u znajdujące się pod adresem www.GeoInfo.geodezja.pl.
Ogłoszenia prosimy zamieszczać wyłącznie w dziele GeoOgłoszeń pod adresem www.geodezja.pl/ogloszenia .
Uwagi i pytanie prosimy kierować na e-mail info@geodezja.pl.
Zapraszamy!

Rejestrację można wykonać pod adresem http://www.geoforum.geodezja.pl/register.php?1 ale po dokonaniu rejestacji prosimy o przesłania maila z prośbą o aktywację konta.

GeoForum i GeoInfo są częścią Polskiego Internetowego Informatora Geodezyjnego www.geodezja.pl ISSN 1896-8317

 
Re: UKS coraz bardziej aktywny
Autor: singel (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 13 cze 2015 - 08:24:57

nil20, nie zrozumiałeś mnie, a nawet mnie obraziłeś!. Ja też płacę podatek, mam kasę fiskalną - pomijam fakt wydatkowania przez Państwo moich pieniędzy z podatków - wystawiam FV. Natomiast mam zastrzeżenie do pozyskania informacje o Firmach, które wykonały największą ilość prac geodezyjnych. W tym momencie jest to zupełny absurd. UKS żąda informacji nie w stosunku do podmiotów dla których prowadzone jest postępowanie, ale podejrzewa tych, którzy są bardziej pracowici, za przestępców, bo żąda informacji którzy wykonali największą ilość prac geodezyjnych na terenie działalności powiatu. Dlatego uważam, że Starosta powinien działać nie jako punkt informacji turystycznej, ale powinien wiedzieć na jakiej podstawie prawnej może przekazać taką informację. To jest ta granica. Pozdrawiam!



Temat Odsłon Napisane przez Wysłane
  UKS coraz bardziej aktywny 2145 singel 2015-06-12 18:51
  Re: UKS coraz bardziej aktywny 1067 nil20 2015-06-12 19:57
  Re: UKS coraz bardziej aktywny 1039 singel 2015-06-13 08:24
  Re: UKS coraz bardziej aktywny 828 singel 2015-06-19 05:40
  Re: UKS coraz bardziej aktywny 974 mar333 2015-06-12 20:36
  Re: UKS coraz bardziej aktywny 1081 nil20 2015-06-12 20:49


Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
GeoForum powered by Phorum.