GeoForum PIIG  :  GEODEZJA.PL czytaj GEOFORUM.GEODEZJA.pl
Witamy na GeoForum www.geoforum.geodezja.pl
Polskiego Internetowego Informatora Geodezyjnego www.geodezja.pl.
Służy ono dyskusjom i pytaniom związanym z geodezją i dziedzinami z nią powiązanymi.
Na wymianę informacji o imprezach, wydarzeniach, nowych rozwiązaniach technologicznych, instrumentach, wydawnictwach i ciekawych adresach internetowych związanych z geodezją przewidzieliśmy moderowane forum informacyjne GeoInfo PIIG'u znajdujące się pod adresem www.GeoInfo.geodezja.pl.
Ogłoszenia prosimy zamieszczać wyłącznie w dziele GeoOgłoszeń pod adresem www.geodezja.pl/ogloszenia .
Uwagi i pytanie prosimy kierować na e-mail info@geodezja.pl.
Zapraszamy!

Rejestrację można wykonać pod adresem http://www.geoforum.geodezja.pl/register.php?1 ale po dokonaniu rejestacji prosimy o przesłania maila z prośbą o aktywację konta.

GeoForum i GeoInfo są częścią Polskiego Internetowego Informatora Geodezyjnego www.geodezja.pl ISSN 1896-8317

 
Re: Nieskuteczne wezwanie
Autor: klato (---.play-internet.pl)
Data: 12 wrz 2015 - 10:27:28

To w takim razie przy podziale jak zawiadamiam o przyjęciu granic tez nie obowiązuje mnie kpa bo nie jestem organem administracji? Przy wyznaczenie nowych punktów po podziale tak samo? No i o czywiscie przy rozgraniczeniu tez pomimo że jest prowadzone postępowanie administracyjne to geodeta w żadnym przypadku nie jest organem administracji. Jednak z drugiej strony w przypadku nie stosowania przepisów KPA to nie ma mowy o doręczenia zastępczym a wydaje mi się ze przy każdej robicie zdarzy się przypadek kiedy adresat nie odbierze listu osobiście.
Jeśli chodzi o rozporządzenie w sprawie egib to wydaje mi się oczywiste że nie mają tu zastosowania przepisy które zarezerwowane są tylko dla granic których nie możemy odtworzyć na podstawie wymienionych w rozporządzeniu dokumentów. Jeżeli robie wyznaczenie to znaczy ze materiały z ośrodka spełniają standardy i nie mam podstawy granic ustalać. Z tego wszystkiego wynika ze sytuacja jest patowa bo nie ma przepisów obowiązujących geodete które pozwalałyby na rozwiązanie takiego problemu. Ciekawy jestem jakie stanowisko zająłby wingik gdyby sprawa nie mogła się inaczej zakończyć.



Temat Odsłon Napisane przez Wysłane
  Nieskuteczne wezwanie 2263 klato 2015-09-08 13:13
  Re: Nieskuteczne wezwanie 1007 Zielo77 2015-09-08 16:48
  Re: Nieskuteczne wezwanie 783 McG 2015-09-11 12:20
  Re: Nieskuteczne wezwanie 678 klato 2015-09-12 10:27
  Re: Nieskuteczne wezwanie 704 flatron1980 2015-09-14 10:52
  Re: Nieskuteczne wezwanie 620 irekle 2015-09-14 12:22
  Re: Nieskuteczne wezwanie 758 matusz 2015-09-15 19:07


Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
GeoForum powered by Phorum.