GeoForum PIIG  :  GEODEZJA.PL czytaj GEOFORUM.GEODEZJA.pl
Witamy na GeoForum www.geoforum.geodezja.pl
Polskiego Internetowego Informatora Geodezyjnego www.geodezja.pl.
Służy ono dyskusjom i pytaniom związanym z geodezją i dziedzinami z nią powiązanymi.
Na wymianę informacji o imprezach, wydarzeniach, nowych rozwiązaniach technologicznych, instrumentach, wydawnictwach i ciekawych adresach internetowych związanych z geodezją przewidzieliśmy moderowane forum informacyjne GeoInfo PIIG'u znajdujące się pod adresem www.GeoInfo.geodezja.pl.
Ogłoszenia prosimy zamieszczać wyłącznie w dziele GeoOgłoszeń pod adresem www.geodezja.pl/ogloszenia .
Uwagi i pytanie prosimy kierować na e-mail info@geodezja.pl.
Zapraszamy!

Rejestrację można wykonać pod adresem http://www.geoforum.geodezja.pl/register.php?1 ale po dokonaniu rejestacji prosimy o przesłania maila z prośbą o aktywację konta.

GeoForum i GeoInfo są częścią Polskiego Internetowego Informatora Geodezyjnego www.geodezja.pl ISSN 1896-8317

 
Re: Życzenia świąteczne
Autor: Przemko (87.204.189.---)
Data: 27 gru 2015 - 09:30:08

Rych-Tak Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Przemko Napisał(a):
> --------------------------------------------------
> -----
> > Z okazji świąt Bożego Narodzenia składam
> wszystkim
> > koleżankom i kolegom z forum Zdrowych i
> Spokojnych
> > Świąt. Miłego wypoczynku, smacznego karpika a
> pod
> > choinką moc innych atrakcji ( nie muszą być
> > geodezyjne :-) ).
>
> Szanowny Kolego, dlaczego nikt Ci nie
> odpowiedział?.
>
> To były życzenia. Na życzenia się odpowiada.
>
> Ktoś (dowolna osoba) mógłby Ci odpowiedzieć, ale
> nikt tego nie zrobił.
>
> Nikt Ci nie odpowiedział, bo to forum się kończy,
> środowisko zawodowe geodetów TEŻ.
>
> Ciekawe co będziecie robili koledzy geodeci,
> zamiast ciągłego użalania się nad sobą?.
>
> Stąd już się wyłączyłem, z tego forum, to jest
> moja decyzja.
>
> Ale mnie wnerwiło to, że nikt Ci nie
> odpowiedział.
>
> Jeszcze zostało 40 minut świąt, WSZYSTKIEGO
> NAJLEPSZEGO KOLEGO.
>
> Pozdrawiam,
> Rych-Tak

Dziękuję za życzenia kolego Rych-Tak
Jak widzisz nikt mi nie odpowiedział.
Stąd wniosek, że nasi koledzy po fachu nie szanują się nawzajem a domagają się szacunku od innych ?
Oni tylko przez całe święta zastanawiali się jaki sprzęt kupić i jak już zauważyłeś użalali się nad sobą bo w urzędach im krzywdę robią. To środowisko jest już chyba na samym dnie bo w jedne z najważniejszych świąt w roku nikt z nich nie składa sobie życzeń tylko pięścią konkurencji wygraża i naskakuje na wszystkich, którzy myślą inaczej niż oni.
Brak odpowiedzi na te życzenia przyczynił się do tego, że wyleczyłem się z uczestniczenia w tym forum a kontakty z innymi geodetami ograniczę do wymiany grzeczności pt: dzień dobry i do widzenia. Bo niestety poza forum nie jest lepiej. Kiedyś dobrym zwyczajem w moich stronach było, że składało się sobie życzenia albo osobiście albo np. za pomocą sms-a czy też maila w tym roku nie otrzymałem żadnych takich życzeń od kolegów, przynajmniej wydawało mi się, że są kolegami :-). Zauważyłem za to inną prawidłowość jak Ci nie idzie to jest dookoła pełno poklepywaczy, którym podobno też jest źle ale jak idzie Ci dobrze to tylko dookoła widać same sępy, które tylko czyhają na twój błąd. Dlaczego tacy jesteście ludzie ? Kiedyś przecież było inaczej ? I Wam się marzy samorząd ? Przecież Wy się tam w tym samorządzie pozabijacie nawzajem.
Dowiedzenia Wam forumowicze.
Nadal czynny zawodowo geodeta ( ale już nie uczestnik forum )



Temat Odsłon Napisane przez Wysłane
  Życzenia świąteczne 1583 Przemko 2015-12-24 07:31
  Re: Życzenia świąteczne 656 Rych-Tak 2015-12-26 23:20
  Re: Życzenia świąteczne 787 Przemko 2015-12-27 09:30
  Re: Życzenia świąteczne 631 Stanley 2015-12-28 15:30
  Re: Życzenia świąteczne 505 Atol 2015-12-28 21:30
  Re: Życzenia świąteczne 689 Ksieciuniu 2015-12-28 22:00


Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
GeoForum powered by Phorum.