GeoForum PIIG  :  GEODEZJA.PL czytaj GEOFORUM.GEODEZJA.pl
Witamy na GeoForum www.geoforum.geodezja.pl
Polskiego Internetowego Informatora Geodezyjnego www.geodezja.pl.
Służy ono dyskusjom i pytaniom związanym z geodezją i dziedzinami z nią powiązanymi.
Na wymianę informacji o imprezach, wydarzeniach, nowych rozwiązaniach technologicznych, instrumentach, wydawnictwach i ciekawych adresach internetowych związanych z geodezją przewidzieliśmy moderowane forum informacyjne GeoInfo PIIG'u znajdujące się pod adresem www.GeoInfo.geodezja.pl.
Ogłoszenia prosimy zamieszczać wyłącznie w dziele GeoOgłoszeń pod adresem www.geodezja.pl/ogloszenia .
Uwagi i pytanie prosimy kierować na e-mail info@geodezja.pl.
Zapraszamy!

Rejestrację można wykonać pod adresem http://www.geoforum.geodezja.pl/register.php?1 ale po dokonaniu rejestacji prosimy o przesłania maila z prośbą o aktywację konta.

GeoForum i GeoInfo są częścią Polskiego Internetowego Informatora Geodezyjnego www.geodezja.pl ISSN 1896-8317

 
Re: private
Autor: geogrunwald (---.chello.pl)
Data: 20 wrz 2007 - 18:38:20

To może inaczej.
Nurtuje mnie taka rzecz. Mianowicie.
Mieszkam w dość dużym mieście (ok 100tys), firm geodezyjnych jest kilkanaście, raczej wszystkie to małe kilkuosobowe firmy. Wszyscy jakoś pracują tylko że od kogo bym nie usłyszał to jest im tak strasznie źle że gdyby ktoś inny był w takiej sytuacji to praktycznie rzecz biorąc tylko sznur...
No właśnie. A mnie jednak caly czas chodzi po glowie żeby jednak zacząć na wlasną ręke.
Pracuje w geodezji już prawie 10 lat. I coś tam napewno liznąłem.
Tylko prosze powiedzcie mi czy to rzeczywiście jest tak licho i czy kolejna firma geodezyjna w takim mieście ma sens.



Temat Odsłon Napisane przez Wysłane
  private 2060 geogrunwald 2007-09-19 12:13
  Re: private 852 jurekb 2007-09-19 17:23
  Re: private 692 geogrunwald 2007-09-20 18:38
  Re: private 991 jurekb 2007-09-20 22:20


Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
GeoForum powered by Phorum.