GeoForum PIIG  :  GEODEZJA.PL czytaj GEOFORUM.GEODEZJA.pl
Witamy na GeoForum www.geoforum.geodezja.pl
Polskiego Internetowego Informatora Geodezyjnego www.geodezja.pl.
Służy ono dyskusjom i pytaniom związanym z geodezją i dziedzinami z nią powiązanymi.
Na wymianę informacji o imprezach, wydarzeniach, nowych rozwiązaniach technologicznych, instrumentach, wydawnictwach i ciekawych adresach internetowych związanych z geodezją przewidzieliśmy moderowane forum informacyjne GeoInfo PIIG'u znajdujące się pod adresem www.GeoInfo.geodezja.pl.
Ogłoszenia prosimy zamieszczać wyłącznie w dziele GeoOgłoszeń pod adresem www.geodezja.pl/ogloszenia .
Uwagi i pytanie prosimy kierować na e-mail info@geodezja.pl.
Zapraszamy!

Rejestrację można wykonać pod adresem http://www.geoforum.geodezja.pl/register.php?1 ale po dokonaniu rejestacji prosimy o przesłania maila z prośbą o aktywację konta.

GeoForum i GeoInfo są częścią Polskiego Internetowego Informatora Geodezyjnego www.geodezja.pl ISSN 1896-8317

 
Wykaz zmian na sąsiednią działkę
Autor: astro (---.centertel.pl)
Data: 07 kwi 2017 - 09:38:19

Czy ktoś może spotkał się z taką sytuacją, oczywiście myślę już o odwołaniach bądź wyjaśnieniach gugiku czy wingiku,
że robiąc przy inwentaryzacji budynku WZDE i zmianę z RV na B na którą klient ma decyzje o wyłączeniu, okazuje się że droga do której przylega działka(a jest ona własnością w ogóle innego podmiotu),
widnieje też w egib jako RV i te osły w podgiku żądają ode mnie WZDE na tę drogę-dojazd, bo inaczej nie klepną inwentarki a bie przyjmują do wiadomości że to starosta ma wprowadzać te decyzje i zlecać ewentualnie jak nie może wprowadzić zrobienie dokumentacji geodezyjnej.

Dodam, że decyzja o wyłączeniu była na pewno dla tamtego podmiotu dawno wydana, ale nie jest zmieniony użytek i podgiki twierdzą, że wg tabeli z rozporządzenia w sprawie egib, to mój klient nie ma dojazdu w ramach swojego B, które mu zrobiłem.

Chcą wykaz na sąsiednią działkę, niby zgłoszenia zmian nie chcą ani nic takiego ale wykaz żądają żebym zrobił.

Może ktoś się odwoływał już od tego, to by mi ułatwiło walkę z kretynami.



Temat Odsłon Napisane przez Wysłane
  Wykaz zmian na sąsiednią działkę 1751 astro 2017-04-07 09:38
  Re: Wykaz zmian na sąsiednią działkę 899 pasiasia 2017-04-07 12:08
  Re: Wykaz zmian na sąsiednią działkę 790 Phil 2017-04-07 14:07
  Re: Wykaz zmian na sąsiednią działkę 680 astro 2017-04-07 17:09
  Re: Wykaz zmian na sąsiednią działkę 646 juhaS 2017-04-07 23:43
  Re: Wykaz zmian na sąsiednią działkę 812 juhaS 2017-04-07 23:47


Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
GeoForum powered by Phorum.