GeoForum PIIG  :  GEODEZJA.PL czytaj GEOFORUM.GEODEZJA.pl
Witamy na GeoForum www.geoforum.geodezja.pl
Polskiego Internetowego Informatora Geodezyjnego www.geodezja.pl.
Służy ono dyskusjom i pytaniom związanym z geodezją i dziedzinami z nią powiązanymi.
Na wymianę informacji o imprezach, wydarzeniach, nowych rozwiązaniach technologicznych, instrumentach, wydawnictwach i ciekawych adresach internetowych związanych z geodezją przewidzieliśmy moderowane forum informacyjne GeoInfo PIIG'u znajdujące się pod adresem www.GeoInfo.geodezja.pl.
Ogłoszenia prosimy zamieszczać wyłącznie w dziele GeoOgłoszeń pod adresem www.geodezja.pl/ogloszenia .
Uwagi i pytanie prosimy kierować na e-mail info@geodezja.pl.
Zapraszamy!

Rejestrację można wykonać pod adresem http://www.geoforum.geodezja.pl/register.php?1 ale po dokonaniu rejestacji prosimy o przesłania maila z prośbą o aktywację konta.

GeoForum i GeoInfo są częścią Polskiego Internetowego Informatora Geodezyjnego www.geodezja.pl ISSN 1896-8317

 
Re: ogródek działkowy - wytyczenie granic
Autor: eljotpi (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 31 paź 2007 - 17:27:27

Equino,
sam czynnie działam w takich Rodzinnych a dawniej Pracowniczych Ogrodach. Ba... tak się składa, że te ogródki wymyśliłem, wydzieliłem i byłem spół wnioskodawcą powołania. Ogrody pięknie położone nad 20 hektarowym akwenem na obrzeżu miasta.
Może dlatego, że są to dość młode, powstały na początku lat 80, to opisany tok postępowania jest w 100% realny i stosowany. Dlatego napisałem co napisałem.

Pozdrawiam

Ps. Ogrodniczko, powodzenia życzę, a napisać do Zarządu przecież zawsze można, chociażby po to by dać im szansęsmiling smiley. Poza tym u nas opłaty wnosimy w zależności od wielkości działki, bo są różne, to i może dlatego wszyscy pilnują skrupulatnie swoich granic.



Temat Odsłon Napisane przez Wysłane
  ogródek działkowy - wytyczenie granic 1799 ogrodniczka 2007-10-30 16:20
  Re: ogródek działkowy - wytyczenie granic 786 eljotpi 2007-10-31 09:12
  Re: ogródek działkowy - wytyczenie granic 697 equino 2007-10-31 11:12
  Re: ogródek działkowy - wytyczenie granic 728 ogrodniczka 2007-10-31 14:06
  Re: ogródek działkowy - wytyczenie granic 697 eljotpi 2007-10-31 17:27
  Re: ogródek działkowy - wytyczenie granic 951 equino 2007-10-31 20:53


Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
GeoForum powered by Phorum.