GeoForum PIIG  :  GEODEZJA.PL czytaj GEOFORUM.GEODEZJA.pl
Witamy na GeoForum www.geoforum.geodezja.pl
Polskiego Internetowego Informatora Geodezyjnego www.geodezja.pl.
Służy ono dyskusjom i pytaniom związanym z geodezją i dziedzinami z nią powiązanymi.
Na wymianę informacji o imprezach, wydarzeniach, nowych rozwiązaniach technologicznych, instrumentach, wydawnictwach i ciekawych adresach internetowych związanych z geodezją przewidzieliśmy moderowane forum informacyjne GeoInfo PIIG'u znajdujące się pod adresem www.GeoInfo.geodezja.pl.
Ogłoszenia prosimy zamieszczać wyłącznie w dziele GeoOgłoszeń pod adresem www.geodezja.pl/ogloszenia .
Uwagi i pytanie prosimy kierować na e-mail info@geodezja.pl.
Zapraszamy!

Rejestrację można wykonać pod adresem http://www.geoforum.geodezja.pl/register.php?1 ale po dokonaniu rejestacji prosimy o przesłania maila z prośbą o aktywację konta.

GeoForum i GeoInfo są częścią Polskiego Internetowego Informatora Geodezyjnego www.geodezja.pl ISSN 1896-8317

 
walka o miedze, prosze o pomoc
Autor: magdula (---.albanshipping.co.uk)
Data: 30 wrz 2009 - 12:34:02

Witam, temat stary jak swiat ale przeszukalam forum i nie moge znalesc konkretnych rozwiazan. Zaczne od poczatku. Rodzice chca wydzielic mi 14 arow ze swojej dzialki i darowic mi. Dzialka nie ma wytyczonych granic wiec zamowilismy geodete aby wyznaczyl 14 arow no i granice tych 14 arow. Geodeta wyslal zawiadomienia do sasiadow. No i jedna stara kobieta przyszla i narobila krzyku ze nic nie podpisze i z niczym sie nie zgadza. Moja granica wyszla 30 cm w jej dzialce. Nie ma zadnego ogrodzenia ani nic nie stoi na dzialce sasiadki. Jest to po prostu kawalek trawy starej babci. Prosby, staraszenie czy inne rozwiazania nie pomagaja. Poprostu powiedziala ze na nic sie nie zgodzi. Poprosilismy geodete aby zmierzyl jej dzialke i pokazal granice. Udowodnilismy ze na swoj areal taki jak na papierze to i w rzeczywistosci. ALe ona nie chce rozmawiac. To juz taki typ. Zreszta kiedys w wiezieniu siedziala. Ale mniejsza o to. No i teraz problem co dalej. Geodeta naklania do ugody. Rodzice nie chca przesuwac sie i oddawac jej kawalka dzialki bo juz kiedys oddali innemu sasiadowi na innej dzialce. Nie mozna cale zycie tracic. Wiem ze powoluje sie bieglego geodete sadowego ale nie wiem jak to wyglada, jak sie do tego zabrac, ile to trwa i kosztuje??? PROSZE O POMOC.



Temat Odsłon Napisane przez Wysłane
  walka o miedze, prosze o pomoc 1479 magdula 2009-09-30 12:34
  Re: walka o miedze, prosze o pomoc 798 vague 2009-09-30 14:19
  Re: walka o miedze, prosze o pomoc 764 magdula 2009-09-30 14:42
  Re: walka o miedze, prosze o pomoc 750 siwy_1976 2009-10-02 20:10


Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
GeoForum powered by Phorum.