GeoForum PIIG  :  GEODEZJA.PL czytaj GEOFORUM.GEODEZJA.pl
Witamy na GeoForum www.geoforum.geodezja.pl
Polskiego Internetowego Informatora Geodezyjnego www.geodezja.pl.
Służy ono dyskusjom i pytaniom związanym z geodezją i dziedzinami z nią powiązanymi.
Na wymianę informacji o imprezach, wydarzeniach, nowych rozwiązaniach technologicznych, instrumentach, wydawnictwach i ciekawych adresach internetowych związanych z geodezją przewidzieliśmy moderowane forum informacyjne GeoInfo PIIG'u znajdujące się pod adresem www.GeoInfo.geodezja.pl.
Ogłoszenia prosimy zamieszczać wyłącznie w dziele GeoOgłoszeń pod adresem www.geodezja.pl/ogloszenia .
Uwagi i pytanie prosimy kierować na e-mail info@geodezja.pl.
Zapraszamy!

Rejestrację można wykonać pod adresem http://www.geoforum.geodezja.pl/register.php?1 ale po dokonaniu rejestacji prosimy o przesłania maila z prośbą o aktywację konta.

GeoForum i GeoInfo są częścią Polskiego Internetowego Informatora Geodezyjnego www.geodezja.pl ISSN 1896-8317

 
podgląd zawartości plików gml
Autor: Brunet_ (---.204.83.227.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl)
Data: 14 paź 2021 - 16:00:04

witam wszystkich
Czy ktoś z Was zna jakąś aplikację do przeglądania zawartości plików gml? wiem, mogę zaimportować do Cgeo czy czegoś innego, ale mi chodzi o podgląd zawartości, zaraz po otrzymaniu, nawet sprawdzenie zawartości po exporcie do gml'a, czy poszła cała treść, czy też coś się nie zaimportowało. Nie muszę przeglądać wpisów danych opisowych, tylko chociaż samą mapę.



Temat Odsłon Napisane przez Wysłane
  podgląd zawartości plików gml 1306 Brunet_ 2021-10-14 16:00
  Re: podgląd zawartości plików gml 590 alcapon 2021-10-15 07:52
  Re: podgląd zawartości plików gml 607 Jurek B. 2021-10-15 08:55
  Re: podgląd zawartości plików gml 526 alcapon 2021-10-15 10:20
  Re: podgląd zawartości plików gml 720 Atol 2021-10-15 12:07


Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
GeoForum powered by Phorum.