GeoForum PIIG  :  GEODEZJA.PL czytaj GEOFORUM.GEODEZJA.pl
Witamy na GeoForum www.geoforum.geodezja.pl
Polskiego Internetowego Informatora Geodezyjnego www.geodezja.pl.
Służy ono dyskusjom i pytaniom związanym z geodezją i dziedzinami z nią powiązanymi.
Na wymianę informacji o imprezach, wydarzeniach, nowych rozwiązaniach technologicznych, instrumentach, wydawnictwach i ciekawych adresach internetowych związanych z geodezją przewidzieliśmy moderowane forum informacyjne GeoInfo PIIG'u znajdujące się pod adresem www.GeoInfo.geodezja.pl.
Ogłoszenia prosimy zamieszczać wyłącznie w dziele GeoOgłoszeń pod adresem www.geodezja.pl/ogloszenia .
Uwagi i pytanie prosimy kierować na e-mail info@geodezja.pl.
Zapraszamy!

Rejestrację można wykonać pod adresem http://www.geoforum.geodezja.pl/register.php?1 ale po dokonaniu rejestacji prosimy o przesłania maila z prośbą o aktywację konta.

GeoForum i GeoInfo są częścią Polskiego Internetowego Informatora Geodezyjnego www.geodezja.pl ISSN 1896-8317

 
Re: Nikon
Autor: tommp (---.dwtele.pl)
Data: 19 gru 2007 - 22:48:52

Osobiście pracowałem na nikonach dtm332 i dtm532,

332 zacina mi sie przy wiekszym mrozie, wciskanie klawiszy recznie nic nie daje, musze wtedy wciskac czyms innym (ołówek, śrubka, gwóźdz itp), klawiatura ma gumowe klawisze, lepsze są plastiki, brakuje również podświetlanego krzyża nitek co przydaje się przy pomiarach w nocy (zdarzały mi się nie raz), przy mierzeniu pikiet byle jakiś liść na linii i już nie mogłem pomierzyć pikiety
poza tymi drobnymi wadami to jest ok...

532 był już o niebo lepszy, guziki plastiki, mróz nie gra roli jaki, ani deszcz czy śnieg, krzyż nitek podświetlany, mierzył nawet przez liście, sama przyjemność z pomiarów, ale..... niestety wypadek na budowie i po instrumencie....

ogólnie to jestem przekonany do tej firmy i jakbym ja miał kupić Nikona to bym go z chęcią kupił....



Temat Odsłon Napisane przez Wysłane
  Nikon 2036 Michał_K 2007-12-16 16:28
  Re: Nikon 1013 tommp 2007-12-19 22:48
  Re: Nikon 826 Michał_K 2008-01-02 14:10
  Re: Nikon 832 materac 2008-01-02 23:18
  Re: Nikon 886 maryla 2008-01-24 21:41


Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
GeoForum powered by Phorum.