GeoForum PIIG  :  GEODEZJA.PL czytaj GEOFORUM.GEODEZJA.pl
Witamy na GeoForum www.geoforum.geodezja.pl
Polskiego Internetowego Informatora Geodezyjnego www.geodezja.pl.
Służy ono dyskusjom i pytaniom związanym z geodezją i dziedzinami z nią powiązanymi.
Na wymianę informacji o imprezach, wydarzeniach, nowych rozwiązaniach technologicznych, instrumentach, wydawnictwach i ciekawych adresach internetowych związanych z geodezją przewidzieliśmy moderowane forum informacyjne GeoInfo PIIG'u znajdujące się pod adresem www.GeoInfo.geodezja.pl.
Ogłoszenia prosimy zamieszczać wyłącznie w dziele GeoOgłoszeń pod adresem www.geodezja.pl/ogloszenia .
Uwagi i pytanie prosimy kierować na e-mail info@geodezja.pl.
Zapraszamy!

Rejestrację można wykonać pod adresem http://www.geoforum.geodezja.pl/register.php?1 ale po dokonaniu rejestacji prosimy o przesłania maila z prośbą o aktywację konta.

GeoForum i GeoInfo są częścią Polskiego Internetowego Informatora Geodezyjnego www.geodezja.pl ISSN 1896-8317

 
Re: Czechy
Autor: nil20 (---.147.108.177.mobile.internet.t-mobile.pl)
Data: 21 gru 2023 - 19:25:20

dr_Lecter Napisał(a):
-------------------------------------------------------

> PS. Oby nie wyszedł z rozwiązania czeski film grinning smiley


No, np. z ostatnich tacy "Zagubieni" Petera Zelenki, ja byłbym zadowolony, gdyby mi tak cokolwiek w geodezji wyszło.

Ale faktycznie, wiesz co?
Mam taką refleksję na zakończenie działania tego forum, że gdyby niektóre nasze problemy tu omawiane, szczególnie przyjęcie granic wg stanu prawnego z KW poprzedzone ustaleniem granic do celów EGB w tym samym operacie były filmem na Netfliksie, to musiały by mieć kategorię "udawana powaga, kontrowersyjne treści".
W tle plakat z kolesiem w typie wąsatego sierżanta przy starym tachimetrze, z pomocnikiem ubranym koniecznie w odzież myśliwską z demobilu, który, jak to w filmach, obowiązkowo zamiast tyczki z lustrem ma w lapie łatę inwarową.
I krzyczą coś do siebie w stylu: od się, w moje lewo, nie w twoje lewo, do tyłu sie cofnij!"



Temat Odsłon Napisane przez Wysłane
  Czechy 1282 LukaszWROC 2023-12-20 11:29
  Re: Czechy 663 dr_Lecter 2023-12-20 21:29
  Re: Czechy 710 nil20 2023-12-21 19:25


Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
GeoForum powered by Phorum.