GeoForum PIIG  :  GEODEZJA.PL czytaj GEOFORUM.GEODEZJA.pl
Witamy na GeoForum www.geoforum.geodezja.pl
Polskiego Internetowego Informatora Geodezyjnego www.geodezja.pl.
Służy ono dyskusjom i pytaniom związanym z geodezją i dziedzinami z nią powiązanymi.
Na wymianę informacji o imprezach, wydarzeniach, nowych rozwiązaniach technologicznych, instrumentach, wydawnictwach i ciekawych adresach internetowych związanych z geodezją przewidzieliśmy moderowane forum informacyjne GeoInfo PIIG'u znajdujące się pod adresem www.GeoInfo.geodezja.pl.
Ogłoszenia prosimy zamieszczać wyłącznie w dziele GeoOgłoszeń pod adresem www.geodezja.pl/ogloszenia .
Uwagi i pytanie prosimy kierować na e-mail info@geodezja.pl.
Zapraszamy!

Rejestrację można wykonać pod adresem http://www.geoforum.geodezja.pl/register.php?1 ale po dokonaniu rejestacji prosimy o przesłania maila z prośbą o aktywację konta.

GeoForum i GeoInfo są częścią Polskiego Internetowego Informatora Geodezyjnego www.geodezja.pl ISSN 1896-8317

 
Re: czy kierownik ośrodka może się mylić?
Autor: Jarek Thor (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 02 mar 2008 - 21:19:04

chyba to zbyt trudne pytanie winking smiley
ale opowiem coś z autopsji....raz mi sie trafiło że (ponieważ kierownik ośrodka to mój kumpel) dostałem telefon że mam poprawić operat bo zrobiłem coś..nie po jego myśli. wg mnie zastrzeżenia dotyczyły rzeczy totalnie niezgodnych z logiką, przepisami i zasadami w geodezji. Wybrałem sie więc do tego ośrodka przygotowany w kserokopie rozporzadzeń, wytycznych i instrukcji...no i mówię: poczytaj sobie kolego co nieco..bo przyda sie to nam obu na przyszłość, żeby uniknąć niepotrzebnych nieporozumień. No i usłyszałem : "możemy pogadać o przyszłości...ale najpierw to popraw"...no to usłyszał ode mnie - "no to popraw se to sam" winking smiley i wyszedłem. Nie o to chodzi w tej mojej opowieści ze ja jestem "mądry" a ktoś "głupszy"..ale o to...że dla mnie osoba choćby była i w ministerstwie (mysle o geodecie uprawnionym) ..ma takie same uprawnienia jak i ja....i nie widze specjalnych podstaw...żeby "stołek" na którym ktoś siedzi powodował to, że jest mądrzejszy ode mnie. Nie tędy droga...i chyba najwyższy czas...żeby co niektórych przekonać do tego że stanowisko nie świadczy o tym że można komukolwiek...cokolwiek dyktować wg swojego ja.
ja tak myslę...i raczej nie zmienię swojego myślenia
Jarek



Temat Odsłon Napisane przez Wysłane
  czy kierownik ośrodka może się mylić? 1975 tkr 2008-02-02 08:22
  Re: czy kierownik ośrodka może się mylić? 878 Verbatim 2008-02-02 10:05
  Re: czy kierownik ośrodka może się mylić? 883 pajepaje 2008-02-02 11:09
  Re: czy kierownik ośrodka może się mylić? 863 2008 2008-02-02 23:47
  Re: czy kierownik ośrodka może się mylić? 799 endru 2008-02-03 00:44
  Re: czy kierownik ośrodka może się mylić? 920 bufetik 2008-02-03 01:41
  Re: czy kierownik ośrodka może się mylić? 765 Harpagon 2008-02-03 20:28
  Re: czy kierownik ośrodka może się mylić? 814 pajepaje 2008-02-03 22:14
  Re: czy kierownik ośrodka może się mylić? 804 RobG 2008-02-03 21:42
  Re: czy kierownik ośrodka może się mylić? 570 dopplerek 2008-03-02 18:13
  Re: czy kierownik ośrodka może się mylić? 870 Jarek Thor 2008-03-02 21:19


Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
GeoForum powered by Phorum.