GeoForum PIIG  :  GEODEZJA.PL czytaj GEOFORUM.GEODEZJA.pl
Witamy na GeoForum www.geoforum.geodezja.pl
Polskiego Internetowego Informatora Geodezyjnego www.geodezja.pl.
Służy ono dyskusjom i pytaniom związanym z geodezją i dziedzinami z nią powiązanymi.
Na wymianę informacji o imprezach, wydarzeniach, nowych rozwiązaniach technologicznych, instrumentach, wydawnictwach i ciekawych adresach internetowych związanych z geodezją przewidzieliśmy moderowane forum informacyjne GeoInfo PIIG'u znajdujące się pod adresem www.GeoInfo.geodezja.pl.
Ogłoszenia prosimy zamieszczać wyłącznie w dziele GeoOgłoszeń pod adresem www.geodezja.pl/ogloszenia .
Uwagi i pytanie prosimy kierować na e-mail info@geodezja.pl.
Zapraszamy!

Rejestrację można wykonać pod adresem http://www.geoforum.geodezja.pl/register.php?1 ale po dokonaniu rejestacji prosimy o przesłania maila z prośbą o aktywację konta.

GeoForum i GeoInfo są częścią Polskiego Internetowego Informatora Geodezyjnego www.geodezja.pl ISSN 1896-8317

 
CO ROBI SGP i co robi administrator oficjalnej strony SGP?
Autor: zosia (---.3s.pl)
Data: 14 mar 2008 - 19:53:27

Co robi administrator oficjalnego portalu STOWARZYSZENIA GEODETÓW POLSKICH
[www.sgp.geodezja.org.pl]
Proszę zobaczyć dzisiaj jest tam informacja:
13-14 marca 2008 Spotkanie pod hasłem: Co dalej z tą geodezją. Panel dyskusyjny. Organizator: Zarząd Oddziału Stowarzyszenia Geodetów Polskich w Katowicach oraz Koło Terenowe w Bytomiu.

Wiadomość o tej treści ukazała się na portalu SGP na początku lutego b.r. Próby skontaktowania się z organizatorami nie dawały efektu. Prośby o wyjaśnienie do kogo skierowane jest zaproszenie i jaki ma cel pozostawały bez odpowiedzi.
Po dwóch tygodniach ok. 15 lub 20 lutego ta wiadomość z portalu
Z N I K Ł A !!!!!! na długi czas
Czy członkowie SGP mają prawo wiedzieć do kogo jest kierowane zaproszenie ????
Dziwne, że wiadomość znowu TERAZ się pojawiła. Jaki był CEL jej zniknięcia na 4 tygodnie. Proszę administratora strony o odpowiedź.
APELUJĘ do wszystkich członków SGP o zadawanie pytań do administratora strony SGP i ZARZĄDU GŁÓWNEGO SGP dlaczego konferencja organizowana
przy współudziale SGP jest tajemnicza i sekretnie strzeżone jest do kogo zostało skierowane zaproszenie . Co to jemnice dla członków SGP.
Ja pisałem e-mail z zapytaniem w tej sprawie do przewodniczącego Oddziału SGP Katowice / proszę niech Pan przewodniczący sprawdzi
w skrzynce/.
i telefonowałem do SGP w Warszawie 4 tygodnie temu. Pytanie pozostało
bez odpowiedzi.
Dotychczas bardzo wierzyłem w SGP i nie miałem też czasu, aby myśleć
innych organizacjach. Dzisiaj prześlę moje dane, aby Eljot mnie zarejestrował.

Podpis ZOSIA batalion ZOŚKA
Jeśli Pan Przewodniczący z Katowic to czyta, to proszę o dpowiedź na e-mail.



Temat Odsłon Napisane przez Wysłane
  CO ROBI SGP i co robi administrator oficjalnej strony SGP? 2103 zosia 2008-03-14 19:53
  Re: CO ROBI SGP i co robi administrator oficjalnej strony SGP? 779 Jarek Thor 2008-03-15 00:02
  Re: CO ROBI SGP i co robi administrator oficjalnej strony SGP? 1060 zosia 2008-03-15 15:16
  Re: CO ROBI SGP i co robi administrator oficjalnej strony SGP? 696 M Rutkowski 2008-03-15 18:06
  Re: CO ROBI SGP i co robi administrator oficjalnej strony SGP? 705 pajepaje 2008-03-15 18:24
  Re: CO ROBI SGP i co robi administrator oficjalnej strony SGP? 657 zosia 2008-03-16 00:24
  Re: CO ROBI SGP i co robi administrator oficjalnej strony SGP? 709 Jarek Thor 2008-03-16 21:47
  Re: CO ROBI SGP i co robi administrator oficjalnej strony SGP? 807 zosia 2008-03-16 22:58
  Re: CO ROBI SGP i co robi administrator oficjalnej strony SGP? 691 M Rutkowski 2008-03-15 12:40
  Re: CO ROBI SGP i co robi administrator oficjalnej strony SGP? 673 pajepaje 2008-03-15 15:23


Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
GeoForum powered by Phorum.