GeoForum PIIG  :  GEODEZJA.PL czytaj GEOFORUM.GEODEZJA.pl
Witamy na GeoForum www.geoforum.geodezja.pl
Polskiego Internetowego Informatora Geodezyjnego www.geodezja.pl.
Służy ono dyskusjom i pytaniom związanym z geodezją i dziedzinami z nią powiązanymi.
Na wymianę informacji o imprezach, wydarzeniach, nowych rozwiązaniach technologicznych, instrumentach, wydawnictwach i ciekawych adresach internetowych związanych z geodezją przewidzieliśmy moderowane forum informacyjne GeoInfo PIIG'u znajdujące się pod adresem www.GeoInfo.geodezja.pl.
Ogłoszenia prosimy zamieszczać wyłącznie w dziele GeoOgłoszeń pod adresem www.geodezja.pl/ogloszenia .
Uwagi i pytanie prosimy kierować na e-mail info@geodezja.pl.
Zapraszamy!

Rejestrację można wykonać pod adresem http://www.geoforum.geodezja.pl/register.php?1 ale po dokonaniu rejestacji prosimy o przesłania maila z prośbą o aktywację konta.

GeoForum i GeoInfo są częścią Polskiego Internetowego Informatora Geodezyjnego www.geodezja.pl ISSN 1896-8317

 
Re: CO ROBI SGP i co robi administrator oficjalnej strony SGP?
Autor: zosia (---.3s.pl)
Data: 16 mar 2008 - 22:58:30

Do Przyjaciół !( nie moskali) winking smiley -piszę tak dziwnie, bo mam trochę problemów.

M.Rutkowski wiesz, chyba , z pewnością dlaczego piszę : nie moskali ,
przed chwilą dowiedziałem się, że lubisz Mickiewicza i Einsteina
( napewno znasz "Do przyjaciół Moskali).
W Twoją inteligencję (która mnie fascynuje) wierzyłem i wierzę.
W to, że jesteś intelektualistą też. Tacy ludzie zawsze się rozponają
i zrozumieją , bez zbędnych słów. My się rozumiemy od bardzo dawna.
Ja Tobie życzę (i innym też) , z okazji zbliżających się Świąt i tak ogólnie w życiu :

" WIARY - co góry przenosi...

Nadziei- która nie gaśnie...

miłości- która nadaje sens...

przyjaciół wiernych, którzy nie zdradzą

i żebyś Ty realista nie musiał poświęcać za wiele w życiu , np.spokoju, odrobiny szczęścia swojego i bliskich Ci osób , po to, aby to szczęście mogło spotkać innych..."

Ja już za wiele (przez ogromnie dużo lat) w życiu poświeciłem dla dobra innych ludzi, mało myśląc o sobie ( prawie wcale).

M.Rutkowski napisałeś :
-------------------------------------------------------
> Zosiu ! skoro masz tyle wiary w ludzi(co ja) daj
 temu człowiekowi pobłądzić.

Masz rację błądzę i rozumiem, ze inni też . Temu człowiekowi nie mogę na nic pozwalać lub , lub nie pozwalać. Skąd niby mogę mieć takie prawo ? confused smiley Tu na naszym forum młody człowiek powiedział kiedyś:
Trzeba z kimś beczkę soli zjeść, czarę goryczy wypić i morze łez wylać, aby się poznać. Pan Jarek i jego koledzy wiedza,co chcę powiedzieć.

Powiedziałem do Ciebie : na pewno się spotkamy, ma taką nadzieję . Jednak może nie koniecznie w tym miejscu, o którym
wczoraj myślałem. thumbs up
Pozdrawiam



Temat Odsłon Napisane przez Wysłane
  CO ROBI SGP i co robi administrator oficjalnej strony SGP? 2104 zosia 2008-03-14 19:53
  Re: CO ROBI SGP i co robi administrator oficjalnej strony SGP? 779 Jarek Thor 2008-03-15 00:02
  Re: CO ROBI SGP i co robi administrator oficjalnej strony SGP? 1061 zosia 2008-03-15 15:16
  Re: CO ROBI SGP i co robi administrator oficjalnej strony SGP? 696 M Rutkowski 2008-03-15 18:06
  Re: CO ROBI SGP i co robi administrator oficjalnej strony SGP? 706 pajepaje 2008-03-15 18:24
  Re: CO ROBI SGP i co robi administrator oficjalnej strony SGP? 657 zosia 2008-03-16 00:24
  Re: CO ROBI SGP i co robi administrator oficjalnej strony SGP? 709 Jarek Thor 2008-03-16 21:47
  Re: CO ROBI SGP i co robi administrator oficjalnej strony SGP? 807 zosia 2008-03-16 22:58
  Re: CO ROBI SGP i co robi administrator oficjalnej strony SGP? 691 M Rutkowski 2008-03-15 12:40
  Re: CO ROBI SGP i co robi administrator oficjalnej strony SGP? 673 pajepaje 2008-03-15 15:23


Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
GeoForum powered by Phorum.