GeoForum PIIG  :  GEODEZJA.PL czytaj GEOFORUM.GEODEZJA.pl
Witamy na GeoForum www.geoforum.geodezja.pl
Polskiego Internetowego Informatora Geodezyjnego www.geodezja.pl.
Służy ono dyskusjom i pytaniom związanym z geodezją i dziedzinami z nią powiązanymi.
Na wymianę informacji o imprezach, wydarzeniach, nowych rozwiązaniach technologicznych, instrumentach, wydawnictwach i ciekawych adresach internetowych związanych z geodezją przewidzieliśmy moderowane forum informacyjne GeoInfo PIIG'u znajdujące się pod adresem www.GeoInfo.geodezja.pl.
Ogłoszenia prosimy zamieszczać wyłącznie w dziele GeoOgłoszeń pod adresem www.geodezja.pl/ogloszenia .
Uwagi i pytanie prosimy kierować na e-mail info@geodezja.pl.
Zapraszamy!

Rejestrację można wykonać pod adresem http://www.geoforum.geodezja.pl/register.php?1 ale po dokonaniu rejestacji prosimy o przesłania maila z prośbą o aktywację konta.

GeoForum i GeoInfo są częścią Polskiego Internetowego Informatora Geodezyjnego www.geodezja.pl ISSN 1896-8317

 
Re: MSWiA wypowiedziało się w/s aktualizacji z urzędu EGiB
Autor: eljotpi (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 22 lip 2008 - 07:18:31

Tak, oczywiście wszystko jasne, jeszcze przy okazji mapy do celów projektowych dla jakiejś działki mogę zrobić pranie, potem ugotować obiad, nakryć do stołu, narąbać drzewa do kominka, wyprowadzić psa na spacer itd. itd. smiling bouncing smiley Tylko...

Proszę mi pokazać przepis, który przy asortymencie "aktualizacja mapy zasadniczej" nakazywałby wykonanie wykazu zmian gruntowych, w jakimkolwiek przypadku? Bo ja szukałem i nie znalazłem. Przecież jeśli chodzi o mapę zasadniczą to jest parę instrukcji i rozporządzeń, które o treści tej mapy traktują...

Poza tym, ja tutaj nie mówię o pierdółkach, jednej działce, bo to jest pikuś, ale o setkach działek, i to nie całych działek, tylko o ich częściach wchodzących w 30-to metrowy pas od drogi publicznej.

Załużmy, że to ja nie mam racji i robimy te wykazy. Bardzo mnie ciekawi, Losiu jak byś w takim przypadku powierzchnie na nie całej działce rozliczał? Jak granice konturów użytków ustalał? Bez właściciela? A jeśli razem z nim, to w jakiej procedurze? A co jeśli, z różnych przyczyn właściciel nie będzie chciał współdziałać, i naśle na mnie policje? Na który artykuł, lub który paragraf mam się powołać?

Paranoja tworzy... tylko paranoję hot smiley To już widzę te drogi, te autostrady na 2012...

Pozdrawiam
Leszek Piszczek


Cytat:
Motto z ustawy Prawo Geodezyjne i Kartograficzne:
"Art. 7. 1. Do zadań Służby Geodezyjnej i Kartograficznej należy w szczególności:
8) nadawanie, do czasu utworzenia odpowiednich samorządów zawodowych, uprawnień zawodowych w dziedzinie geodezji i kartografii, prowadzenie rejestru osób uprawnionych oraz współpraca z tymi samorządami zawodowymi;"



Temat Odsłon Napisane przez Wysłane
  MSWiA wypowiedziało się w/s aktualizacji z urzędu EGiB 1878 eljotpi 2008-07-21 16:10
  Re: MSWiA wypowiedziało się w/s aktualizacji z urzędu EGiB 756 losiu14 2008-07-21 20:54
  Re: MSWiA wypowiedziało się w/s aktualizacji z urzędu EGiB 727 eljotpi 2008-07-22 07:18
  Re: MSWiA wypowiedziało się w/s aktualizacji z urzędu EGiB 676 Staszek 2008-07-22 23:22
  Re: MSWiA wypowiedziało się w/s aktualizacji z urzędu EGiB 691 eljotpi 2008-07-22 19:53
  Re: MSWiA wypowiedziało się w/s aktualizacji z urzędu EGiB 653 eljotpi 2008-07-23 08:05
  Re: MSWiA wypowiedziało się w/s aktualizacji z urzędu EGiB 582 Jarek Thor 2008-09-01 18:15
  Re: MSWiA wypowiedziało się w/s aktualizacji z urzędu EGiB 830 eljotpi 2008-09-02 06:56


Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
GeoForum powered by Phorum.