GeoForum PIIG  :  GEODEZJA.PL czytaj GEOFORUM.GEODEZJA.pl
Witamy na GeoForum www.geoforum.geodezja.pl
Polskiego Internetowego Informatora Geodezyjnego www.geodezja.pl.
Służy ono dyskusjom i pytaniom związanym z geodezją i dziedzinami z nią powiązanymi.
Na wymianę informacji o imprezach, wydarzeniach, nowych rozwiązaniach technologicznych, instrumentach, wydawnictwach i ciekawych adresach internetowych związanych z geodezją przewidzieliśmy moderowane forum informacyjne GeoInfo PIIG'u znajdujące się pod adresem www.GeoInfo.geodezja.pl.
Ogłoszenia prosimy zamieszczać wyłącznie w dziele GeoOgłoszeń pod adresem www.geodezja.pl/ogloszenia .
Uwagi i pytanie prosimy kierować na e-mail info@geodezja.pl.
Zapraszamy!

Rejestrację można wykonać pod adresem http://www.geoforum.geodezja.pl/register.php?1 ale po dokonaniu rejestacji prosimy o przesłania maila z prośbą o aktywację konta.

GeoForum i GeoInfo są częścią Polskiego Internetowego Informatora Geodezyjnego www.geodezja.pl ISSN 1896-8317

 
Re: Mapa SG - problem z plikami plt.
Autor: geocad (---.gprs.plus.pl)
Data: 25 sie 2008 - 11:35:44

Bezpośrednio z Acada na ploter i drukarkę idzie ok. Też myślę, że problem tkwi w sterownikach, ale próbowałem różnych: hp, canon i nie ma poprawy.Przeinstalowałem nawet system i acada, bo myślałem że jest już za dużo śmieci. Może znaczenie ma też zaznaczanie opcji drukowania ze stylami wydruku i bez. Wypuszczam plt bez stylów wydruku - tylko z opcją drukowania szerokości linii, a dlatego że przy włączonej opcji druku ze stylami wydruku wszystkie linie, które powinny być grube są cienkie.

Wyślij mi na priva swój email - podeślę dwg.

Co do poprawności plt-ka, to nie ma co się sugerować, że na podglądzie wydruku jest w porządku, bo wady są widoczne dopiero przy otworzeniu samego plt i na dużym zbliżeniu, na papierze też są widoczne. Do podglądania plików plt jest fajny program VIEWCOMPANION
[www.softwarecompanions.com]

Swoją drogą spróbuję jeszcze ściągnąć sterownik ze strony autodesku.



Temat Odsłon Napisane przez Wysłane
  Mapa SG - problem z plikami plt. 2001 geocad 2008-08-24 23:39
  Re: Mapa SG - problem z plikami plt. 683 geogrunwald 2008-08-25 11:11
  Re: Mapa SG - problem z plikami plt. 1001 geocad 2008-08-25 11:35


Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
GeoForum powered by Phorum.