GeoForum PIIG  :  GEODEZJA.PL czytaj GEOFORUM.GEODEZJA.pl
Witamy na GeoForum www.geoforum.geodezja.pl
Polskiego Internetowego Informatora Geodezyjnego www.geodezja.pl.
Służy ono dyskusjom i pytaniom związanym z geodezją i dziedzinami z nią powiązanymi.
Na wymianę informacji o imprezach, wydarzeniach, nowych rozwiązaniach technologicznych, instrumentach, wydawnictwach i ciekawych adresach internetowych związanych z geodezją przewidzieliśmy moderowane forum informacyjne GeoInfo PIIG'u znajdujące się pod adresem www.GeoInfo.geodezja.pl.
Ogłoszenia prosimy zamieszczać wyłącznie w dziele GeoOgłoszeń pod adresem www.geodezja.pl/ogloszenia .
Uwagi i pytanie prosimy kierować na e-mail info@geodezja.pl.
Zapraszamy!

Rejestrację można wykonać pod adresem http://www.geoforum.geodezja.pl/register.php?1 ale po dokonaniu rejestacji prosimy o przesłania maila z prośbą o aktywację konta.

GeoForum i GeoInfo są częścią Polskiego Internetowego Informatora Geodezyjnego www.geodezja.pl ISSN 1896-8317

 
Re: zarobki w Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad
Autor: sk (---.gprs.plus.pl)
Data: 17 gru 2008 - 22:48:33

Ja niestety nie znam przykładów konkretnych zarobków.
Ale myślę, ze tam czy w innej pracy podobnie....
Musisz sobie przekalkulować ile chciałbyś zarabiać, żeby tam pracować.
Zależy od stanowiska i Twojego doświadczenia.
Zarobki zależą od "ciśnienia" pracodawcy winking smiley ....jak potrzebuja kogoś szybko a nie ma odpowiednich ludzi to można nieźle zarobić wszędzie. jak jest dużo kandydatów, spełniających wymogi to jasne, ze wybiorą najtańszego albo "po linii partyjnej" smoking smiley
Myśląc logicznie uważam, że można zarobić więcej niż w Wydz. GiK, ponieważ teraz drogi sa "w modzie" jakby hot smiley
Ja nie chciałabym się zatrudniać za mniej niż 6000 brutto.
Wiemy, ze obecnie jest DUUUZY nacisk na GDDKiA (potrzeba rąk do pracy).
Pochwal się jak sie zatrudnisz.....moze ja jakieś CV wyślę smoking smiley



Temat Odsłon Napisane przez Wysłane
  zarobki w Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad 6017 Michał_K 2008-12-11 21:32
  Re: zarobki w Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad 2598 sk 2008-12-13 15:43
  Re: zarobki w Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad 2498 Michał_K 2008-12-14 19:46
  Re: zarobki w Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad 2869 sk 2008-12-17 22:48


Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
GeoForum powered by Phorum.