GeoForum PIIG  :  GEODEZJA.PL czytaj GEOFORUM.GEODEZJA.pl
Witamy na GeoForum www.geoforum.geodezja.pl
Polskiego Internetowego Informatora Geodezyjnego www.geodezja.pl.
Służy ono dyskusjom i pytaniom związanym z geodezją i dziedzinami z nią powiązanymi.
Na wymianę informacji o imprezach, wydarzeniach, nowych rozwiązaniach technologicznych, instrumentach, wydawnictwach i ciekawych adresach internetowych związanych z geodezją przewidzieliśmy moderowane forum informacyjne GeoInfo PIIG'u znajdujące się pod adresem www.GeoInfo.geodezja.pl.
Ogłoszenia prosimy zamieszczać wyłącznie w dziele GeoOgłoszeń pod adresem www.geodezja.pl/ogloszenia .
Uwagi i pytanie prosimy kierować na e-mail info@geodezja.pl.
Zapraszamy!

Rejestrację można wykonać pod adresem http://www.geoforum.geodezja.pl/register.php?1 ale po dokonaniu rejestacji prosimy o przesłania maila z prośbą o aktywację konta.

GeoForum i GeoInfo są częścią Polskiego Internetowego Informatora Geodezyjnego www.geodezja.pl ISSN 1896-8317

 
Skarga
Autor: bolek (---.233.192-85.rev.gaoland.net)
Data: 26 gru 2008 - 20:47:49

Witam Panstwa ,chcialam prosic o porade ,odwazam sie pisac tutaj gdyz innej rady nie znajduje .Chcialam zglosic skarge na zle pracujacego geodete ktory mnie wprowadzil w blad ,po moim zgloszeniu temu samemu geodecie ze sasiad przesunal ogrodzenie podczas mojej nieobecnosci geodeta pomierzyl ogrodzenie i naniosl je na mape (roznica graficzna ewidentna na mapie zasadniczej ) mnie wyzwal od karguli .Poniewaz mieszkam za granica problem sie przeciagnal w czasie ok cztery lata widzac zamieszanie i niejasne tlumaczenie za kazdym razem inne poprosilam innego geodete o rozgraniczenie ...........niestety procedura jest dziwna skaplikowana i dla zwyklego smiertelnika nieznana , a dla osoby mieszkajacej za granica tym bardziej skaplikowana .Do rozgraniczenia brano pod uwage ostanie pomiary pomimo ze byly inne z 1987 i 1979 ktore sie pokrywaly ze soba . Dzis ciezko juz si eklocic z nieuczciwym sasiadem beznadziejnym geodeta ,dzis chcialabym zglosci swoje zastrzezenia ,ale nikt nie wie gdzie i kto jest odpowiedzialny za prace geodetow terenowych .Ja rozumie zawodowe wsparcie sam bym bronil swojego kolege z pracy jakby zrobil jakas glupote ale moga panstwo mnie zrozumiec teraz jak sie czuje na wlasnej ojcowiznie gdzie stoi moj dom nie tak dawno budowany obkrojonej przez sasiada i jego znajomego geodete . Mnie powiedzieli po ci to jak mieszkasz gdzie indziej gdzie indziej !!!!! Sprawe w sadzie rowniez przegralem Sad wzial pod uwage ostanie mapy i pomiary ,ale fakt zmian na mapie chcialem zglosic i zapytac jakim prawem robi sie takie zmiany jakim prawem sie lekcewazy zwyklego czlowieka .Starosta rozklada rece mowic ze nie ma wplywu na terenowych pracownikow i ze pod niego nie podlegaja . Z gory dziekuje za cenne wskazowki i bardzo mi przykro ze na moim terenie nie spotkalem szanuajcego zawod i ludzi geodete .



Temat Odsłon Napisane przez Wysłane
  Skarga 1781 bolek 2008-12-26 20:47
  Re: Skarga 864 Harpagon 2008-12-26 20:58
  Re: Skarga 809 bolek 2008-12-26 21:24
  Re: Skarga 846 jm 2008-12-26 22:52
  Re: Skarga 801 Harpagon 2008-12-27 01:22
  Re: Skarga 756 bolek 2008-12-27 15:12
  Re: Skarga 682 yabril 2008-12-27 15:39
  Re: Skarga 797 Berkamp 2008-12-27 22:13
  Re: Skarga 753 kris301257 2008-12-27 15:50


Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
GeoForum powered by Phorum.