GeoForum PIIG  :  GEODEZJA.PL czytaj GEOFORUM.GEODEZJA.pl
Witamy na GeoForum www.geoforum.geodezja.pl
Polskiego Internetowego Informatora Geodezyjnego www.geodezja.pl.
Służy ono dyskusjom i pytaniom związanym z geodezją i dziedzinami z nią powiązanymi.
Na wymianę informacji o imprezach, wydarzeniach, nowych rozwiązaniach technologicznych, instrumentach, wydawnictwach i ciekawych adresach internetowych związanych z geodezją przewidzieliśmy moderowane forum informacyjne GeoInfo PIIG'u znajdujące się pod adresem www.GeoInfo.geodezja.pl.
Ogłoszenia prosimy zamieszczać wyłącznie w dziele GeoOgłoszeń pod adresem www.geodezja.pl/ogloszenia .
Uwagi i pytanie prosimy kierować na e-mail info@geodezja.pl.
Zapraszamy!

Rejestrację można wykonać pod adresem http://www.geoforum.geodezja.pl/register.php?1 ale po dokonaniu rejestacji prosimy o przesłania maila z prośbą o aktywację konta.

GeoForum i GeoInfo są częścią Polskiego Internetowego Informatora Geodezyjnego www.geodezja.pl ISSN 1896-8317

 
Re: wymóg kasy fiskalnej ?
Autor: mpower (---.adsl.inetia.pl)
Data: 03 lut 2009 - 23:01:09

cyt: "Od 1 listopada 2008 r. podatnicy ci będą zwolnieni z obowiązku stosowania kas fiskalnych, tylko w przypadku, gdy zapewnią dokumentację wykonywanych czynności poprzez wystawienie faktur (za faktury uznaje się też inne dokumenty, np. rachunki uproszczone."

Rozumiem, że w momencie, gdy będę wystawiać osobom prywatnym rachunki, to będę zwolniony z obowiązku posiadania kasy fiskalnej? I nie dotyczy mnie, żaden limit obrotu?

Dopytuję się o szczegóły ponieważ kontaktowałem się z dwoma Urzędami Skarbowymi oraz z Izba skarbową i wszystkie te instytucje wmawiają mi, że z (PKD2007) 7112Z i (PKD2004) 7420C muszę zaopatrzyć się w kasę fis. po obrocie 20tyś. Jak, odpukać, wezwą mnie kiedyś... w dalszej przyszłości, wyjaśnić ta sprawę, to chciałbym mieć się czym bronić.



Temat Odsłon Napisane przez Wysłane
  wymóg kasy fiskalnej ? 3255 mpower 2009-02-03 16:02
  Re: wymóg kasy fiskalnej ? 1356 geocad 2009-02-03 16:43
  Re: wymóg kasy fiskalnej ? 1278 mpower 2009-02-03 23:01


Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
GeoForum powered by Phorum.