GeoForum PIIG  :  GEODEZJA.PL czytaj GEOFORUM.GEODEZJA.pl
Witamy na GeoForum www.geoforum.geodezja.pl
Polskiego Internetowego Informatora Geodezyjnego www.geodezja.pl.
Służy ono dyskusjom i pytaniom związanym z geodezją i dziedzinami z nią powiązanymi.
Na wymianę informacji o imprezach, wydarzeniach, nowych rozwiązaniach technologicznych, instrumentach, wydawnictwach i ciekawych adresach internetowych związanych z geodezją przewidzieliśmy moderowane forum informacyjne GeoInfo PIIG'u znajdujące się pod adresem www.GeoInfo.geodezja.pl.
Ogłoszenia prosimy zamieszczać wyłącznie w dziele GeoOgłoszeń pod adresem www.geodezja.pl/ogloszenia .
Uwagi i pytanie prosimy kierować na e-mail info@geodezja.pl.
Zapraszamy!

Rejestrację można wykonać pod adresem http://www.geoforum.geodezja.pl/register.php?1 ale po dokonaniu rejestacji prosimy o przesłania maila z prośbą o aktywację konta.

GeoForum i GeoInfo są częścią Polskiego Internetowego Informatora Geodezyjnego www.geodezja.pl ISSN 1896-8317

 
Re: "Czarna" lista ...
Autor: Adam Wójcik (---.adsl.inetia.pl)
Data: 09 lut 2009 - 19:25:17

Oto lista instytucji, które mają obowiązek udostępniania tych informacji w BIP (poczynając od GUGiK i WINGiK-ów):

0. GUGIK - ogólnikowo, ale mimo wszystko thumbs up [www.gugik.gov.pl]

Szkoda tylko, że te "kontrole" są jakoś poukrywane w gąszczach menu stron BIP, przez co trudno je odnaleźć. To było też przyczyną, że w pierwszej wersji listy na czele "zapominalskich" niesłusznie umieściłem GUGiK.


1. dolnośląskie - jestem zdziwiony -> pozytywnie. Może mało szczegółowo ale jak widać można thumbs up [duw.ibip.wroc.pl]
2. kujawsko-pomorskie - brak informacji w BIP. thumbs down [www.bip.uwoj.bydgoszcz.pl] (nieczytelny sposób publikacji).
3. lubelskie - thumbs up [bip.lublin.uw.gov.pl] (zastanawia jedynie, że wszystkie kontrole - bez uwag)
4. lubuskie - barak informacji w BIP. thumbs down [www.bip.luw.pl]
5. łódzkie - brak informacji w BIP. thumbs down - nawet brak zakładki "Kontrole". [www.uw.lodz.pl]
6. małopolskie - barak informacji w BIP. thumbs down [www.wrotamalopolski.pl]
7. mazowieckie - brak informacji w BIP. thumbs down [bip.mazowieckie.pl]
8. opolskiego - brak informacji w BIP. thumbs down
9. podkarpackie - brak odnośnika do wojewódzkiego BIP, nie mówiąc już o informacjach ... thumbs downthumbs down [www.uw.rzeszow.pl]
10. podlaskie - na tle innych województw -> żeby nie powiedzieć "wzorowo". thumbs up [bip.bialystok.uw.gov.pl]
11. pomorskie - thumbs up [www.wrotapomorza.pl]
12. śląskie - brak informacji w BIP thumbs down [bip.katowice.uw.gov.pl]
13. świętokrzyskie - albo nie było kontroli, albo brak informacji. thumbs down [bip.kielce.uw.gov.pl]
14. warmińsko-mazurskie - tutaj chyba przegięcie w drugą stronę: przecież ustawa mówi o urzędach i instytuacjach publicznych, a nie osobach fizycznych i przediębiorcach. confused smiley [bip.uw.olsztyn.pl]
15. wielkopolskie - tutaj sama zakładka thumbs down. Treści żadnej. [www.poznan.uw.gov.pl]
16. zachodniopomorskie - a tutaj nie ma nawer zakładki thumbs down [www.szczecin.uw.gov.pl]

Ponieważ żadnych informacji od Was nie otrzymałem - listę zaktualizowałem sam. Łaski bez ... Na 16 województw aż 11 thumbs down !!!. Powiedziałbym, że bardzo marnie.

Ale widzę, że ten temat Was nie interesuje. Zapewne wszyscy jesteście pracownikami urzędów i instytuacji, a więc nie jest Wam "na rękę" jawność w tej dziedzinie.

Skoro jest to Wam obojętne, to zapewne podejmę działania jedynie w interesującym mnie województwie. A byłem przekonany, że to problem szerszy. No cóż: "Twoja wola Panie". Skoro u Was jest OK - to nie trzeba "psuć".

Pozdrawiam, Adam Wójcik.



Zmieniany 2 raz/y. Ostatnio 2009-02-13 06:09 przez Adam Wójcik.



Temat Odsłon Napisane przez Wysłane
  BIP - wyniki kontroli urzędów i instytucji publicznych 2041 Adam Wójcik 2009-02-08 09:02
  Re: BIP - wyniki kontroli urzędów i instytucji publicznych 816 Adam Wójcik 2009-02-08 13:22
  Re: BIP - wyniki kontroli urzędów i instytucji publicznych 861 Maciuś 2009-02-08 14:49
  Re: BIP - wyniki kontroli urzędów i instytucji publicznych 881 Adam Wójcik 2009-02-08 15:39
  "Czarna" lista ... 1103 Adam Wójcik 2009-02-08 15:55
  Re: "Czarna" lista ... 876 Adam Wójcik 2009-02-09 19:25
  Re: "Czarna" lista ... 830 Verbatim 2009-02-09 22:38


Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
GeoForum powered by Phorum.