GeoForum PIIG  :  GEODEZJA.PL czytaj GEOFORUM.GEODEZJA.pl
Witamy na GeoForum www.geoforum.geodezja.pl
Polskiego Internetowego Informatora Geodezyjnego www.geodezja.pl.
Służy ono dyskusjom i pytaniom związanym z geodezją i dziedzinami z nią powiązanymi.
Na wymianę informacji o imprezach, wydarzeniach, nowych rozwiązaniach technologicznych, instrumentach, wydawnictwach i ciekawych adresach internetowych związanych z geodezją przewidzieliśmy moderowane forum informacyjne GeoInfo PIIG'u znajdujące się pod adresem www.GeoInfo.geodezja.pl.
Ogłoszenia prosimy zamieszczać wyłącznie w dziele GeoOgłoszeń pod adresem www.geodezja.pl/ogloszenia .
Uwagi i pytanie prosimy kierować na e-mail info@geodezja.pl.
Zapraszamy!

Rejestrację można wykonać pod adresem http://www.geoforum.geodezja.pl/register.php?1 ale po dokonaniu rejestacji prosimy o przesłania maila z prośbą o aktywację konta.

GeoForum i GeoInfo są częścią Polskiego Internetowego Informatora Geodezyjnego www.geodezja.pl ISSN 1896-8317

 
Re: Zarządzanie Firma Geodezyjną
Autor: bufetik (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 28 lut 2009 - 06:11:37

Działam od wielu lat jako jednoosobowa firma, z kumplem też ,jednoosobowym' - układ opiera się na zaufaniu. Znamy swoje mozliwości i wiemy na co możemy się porwać. Czy jesteśmy zagonieni ? Owszem, bardzo często, ale jeszcze kumamy i ogarniamy całość smiling bouncing smiley.
Robimy roboty średnie i większe, przede wszystkim dla firm (95 %), więc problem Vatu nie istnieje. Tamten rok był b.dobry - tylko na mnie przypadło ok.300 tys netto przychodu cool smiley; ten rok może być słabszy.
Miewamy różnych pracowników na umowy zlecenie lub o dzieło (kameralistka), ale tylko do wykonania tematu.
Po wielu doświadczeniach uznaliśmy, że chcemy odpowiadać tylko za siebie i nie zatrudniamy na stałe (także ze wzgl. na koszty ).
Zanim jeszcze zostałem ,jednoosobowym', byłem szefem kilkuosobowej firmy z pracownikami - dwóch sumiennych, ale też niektórzy ,aby do 15',a przy wypłacie eye popping smiley - musiałem robić za szefa i za geodetę angry smiley.
Zresztą idzie kryzys, będzie wyrzynanie się na przetargach, więc trzeba to przeczekać jakoś bez stresów, pracowników, leasingów itd (kurde, chciałem nabyć GPS - należy się odrobina luksusu smiling bouncing smiley, ale ta sytuacja na świecie jednak nie zachęca - liczę,że jak może spadnie popyt, to krawaciarze smiling smiley z Trimbla znacząco opuszczą ceny, to może wtedy kupimy, bo kasa jest i czeka schowana).



Temat Odsłon Napisane przez Wysłane
  Zarządzanie Firma Geodezyjną 2352 madmaster 2009-02-27 17:26
  Re: Zarządzanie Firma Geodezyjną 974 bufetik 2009-02-28 06:11
  Re: Zarządzanie Firma Geodezyjną 913 juhaS 2009-02-28 20:19
  Re: Zarządzanie Firma Geodezyjną 896 bufetik 2009-02-28 22:20
  Re: Zarządzanie Firma Geodezyjną 871 misia_bela_konfacela 2009-02-28 22:28
  Re: Zarządzanie Firma Geodezyjną 880 bufetik 2009-02-28 23:18
  Re: Zarządzanie Firma Geodezyjną 932 Marcin24 2009-03-01 10:29
  Re: Zarządzanie Firma Geodezyjną 975 bufetik 2009-03-01 11:02


Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
GeoForum powered by Phorum.