GeoForum PIIG  :  GEODEZJA.PL czytaj GEOFORUM.GEODEZJA.pl
Witamy na GeoForum www.geoforum.geodezja.pl
Polskiego Internetowego Informatora Geodezyjnego www.geodezja.pl.
Służy ono dyskusjom i pytaniom związanym z geodezją i dziedzinami z nią powiązanymi.
Na wymianę informacji o imprezach, wydarzeniach, nowych rozwiązaniach technologicznych, instrumentach, wydawnictwach i ciekawych adresach internetowych związanych z geodezją przewidzieliśmy moderowane forum informacyjne GeoInfo PIIG'u znajdujące się pod adresem www.GeoInfo.geodezja.pl.
Ogłoszenia prosimy zamieszczać wyłącznie w dziele GeoOgłoszeń pod adresem www.geodezja.pl/ogloszenia .
Uwagi i pytanie prosimy kierować na e-mail info@geodezja.pl.
Zapraszamy!

Rejestrację można wykonać pod adresem http://www.geoforum.geodezja.pl/register.php?1 ale po dokonaniu rejestacji prosimy o przesłania maila z prośbą o aktywację konta.

GeoForum i GeoInfo są częścią Polskiego Internetowego Informatora Geodezyjnego www.geodezja.pl ISSN 1896-8317

 
Re: Pomiar mimośrodowy
Autor: Baltazar Gąbka (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 15 mar 2009 - 18:22:58

W tych wykładach z AGH nie ma nic czego by nie było w Jagielskim czy też Lazzarinim... Eh widzę, że tutaj tak jak na uczelni wszystko pod uroczym hasłem zrób to sam... czasem się zastanawiam po co ja studiuję skoro mogę wszystkiego się sam dowiedzieć...
Czytałem te wszystkie rozdziały o pomiarach mimośrodowych i choćby pod tym adresem [home.agh.edu.pl] na stronie nr 3 jest przykładowy rysunek. Tak się zastanawiam czy ja przypadkiem nie mam za mało danych podanych do rozwiązania tego przykładu? Mam podane długości d1 i d2, kąt Beta, 3 mimośrody liniowe...



Temat Odsłon Napisane przez Wysłane
  Pomiar mimośrodowy 2516 Baltazar Gąbka 2009-03-14 18:00
  Re: Pomiar mimośrodowy 1066 bufetik 2009-03-14 18:17
  Re: Pomiar mimośrodowy 945 Baltazar Gąbka 2009-03-14 21:28
  Re: Pomiar mimośrodowy 928 karol24 2009-03-15 12:46
  Re: Pomiar mimośrodowy 1055 equino 2009-03-15 13:57
  Re: Pomiar mimośrodowy 1439 Baltazar Gąbka 2009-03-15 18:22


Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
GeoForum powered by Phorum.