GeoForum PIIG  :  GEODEZJA.PL czytaj GEOFORUM.GEODEZJA.pl
Witamy na GeoForum www.geoforum.geodezja.pl
Polskiego Internetowego Informatora Geodezyjnego www.geodezja.pl.
Służy ono dyskusjom i pytaniom związanym z geodezją i dziedzinami z nią powiązanymi.
Na wymianę informacji o imprezach, wydarzeniach, nowych rozwiązaniach technologicznych, instrumentach, wydawnictwach i ciekawych adresach internetowych związanych z geodezją przewidzieliśmy moderowane forum informacyjne GeoInfo PIIG'u znajdujące się pod adresem www.GeoInfo.geodezja.pl.
Ogłoszenia prosimy zamieszczać wyłącznie w dziele GeoOgłoszeń pod adresem www.geodezja.pl/ogloszenia .
Uwagi i pytanie prosimy kierować na e-mail info@geodezja.pl.
Zapraszamy!

Rejestrację można wykonać pod adresem http://www.geoforum.geodezja.pl/register.php?1 ale po dokonaniu rejestacji prosimy o przesłania maila z prośbą o aktywację konta.

GeoForum i GeoInfo są częścią Polskiego Internetowego Informatora Geodezyjnego www.geodezja.pl ISSN 1896-8317

 
Re: Co wybrać ????
Autor: Nefryt (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 15 kwi 2009 - 12:47:40

Z tego co mi sie wydaje (z wlasnego doswiadczenia) zmarnowalem rok w technikum (uczylem sie jeszcze systemem 5-cio letnich technikow). Pojdziesz do technikum a potem znowu na jakies studia wyzsze rowniez pewnie w kierunku geodezji (chyba ze juz Ci minie zapal w techsmiling smiley a niestety technika (za moich czasow - konczylem w 2004r Warszawa-Szanajcy) kladly maly nacisk na przedmioty ktore potem byly wymagane chocby na egzaminie wstepnym czyli matematyka, fizyka a wieksza uwage zwracano na nauke przedmiotow zawodowych tylko czy dzis ktos po technikum skonczy "swoja kariere edukacujna", zrobi uprawnienia i bedzie pelnoprawnym geodeta ? (dzis jeszcze moze byc, bo nie wiadomo kiedy w koncu zostanie przez "naszych" poslow uchwalona jakas ustawa azeby technicy nie mogli zdawac na uprawnienia). Faktycznie potem na studiach mialem latwiej w przedmiotach zwiazanych z geodezja ale za to ludzie po liceum wiedzieli co to calki smiling smiley no i napewno mieli wiecej czasu w liceach bo ja musialem siedziec i rysowac/robic jakies czaso-chlonne zadania.
WIec ja bym Ci polecil najpierw liceum potem jakies studia z geodezji (zawsze w miedzyczasie mozesz sie zalapac gdzies do firmy geo zeby uczyc sie juz praktyki smiling smiley
Ale niech moze ktos jeszcze sie wypowie kto niedawno konczyl technikum bo moze sie zmienilo wszystko diametralnie smiling smiley
Mam nadzieje ze cos pomoglemsmiling smiley

Pozdrawiam



Temat Odsłon Napisane przez Wysłane
  Co wybrać ???? 2082 kassia 2009-04-14 22:39
  Re: Co wybrać ???? 975 vague 2009-04-15 00:08
  Re: Co wybrać ???? 941 Nefryt 2009-04-15 12:47
  Re: Co wybrać ???? 722 Zielo77 2009-04-15 16:21
  Re: Co wybrać ???? 773 xyz 2009-04-15 21:17
  Re: Co wybrać ???? 716 incognitus 2009-04-15 23:16
  Re: Co wybrać ???? 711 miszutka_geo2 2009-04-16 17:41
  Re: Co wybrać ???? 703 arn 2009-05-02 22:26


Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
GeoForum powered by Phorum.