GeoForum PIIG  :  GEODEZJA.PL czytaj GEOFORUM.GEODEZJA.pl
Witamy na GeoForum www.geoforum.geodezja.pl
Polskiego Internetowego Informatora Geodezyjnego www.geodezja.pl.
Służy ono dyskusjom i pytaniom związanym z geodezją i dziedzinami z nią powiązanymi.
Na wymianę informacji o imprezach, wydarzeniach, nowych rozwiązaniach technologicznych, instrumentach, wydawnictwach i ciekawych adresach internetowych związanych z geodezją przewidzieliśmy moderowane forum informacyjne GeoInfo PIIG'u znajdujące się pod adresem www.GeoInfo.geodezja.pl.
Ogłoszenia prosimy zamieszczać wyłącznie w dziele GeoOgłoszeń pod adresem www.geodezja.pl/ogloszenia .
Uwagi i pytanie prosimy kierować na e-mail info@geodezja.pl.
Zapraszamy!

Rejestrację można wykonać pod adresem http://www.geoforum.geodezja.pl/register.php?1 ale po dokonaniu rejestacji prosimy o przesłania maila z prośbą o aktywację konta.

GeoForum i GeoInfo są częścią Polskiego Internetowego Informatora Geodezyjnego www.geodezja.pl ISSN 1896-8317

 
Re: Geodezja inżynieryjna. Praca zbiorowa
Autor: Rych-Tak (---.chello.pl)
Data: 05 paź 2009 - 18:51:44

Dla dla rozweselenia to wrzucam (jesień się już zaczęła), kiedy sprzedawałem tę "Geodezje inżynieryjną", to rzecz jasna chciałem uzyskać jak najlepszą cenę, w związku z tym tu i ówdzie się ogłosiłem, m.in. na [www.geodezja.pl].

Dzis dostałem odpowiedź z jakiegoś BOTA, po angielsku,
wolne tłumaczenie tego tekstu na język polski, poniżej.


Chichi Mutara

Hello Dear,

My name is Chichi,honest and nice looking girl .i am 24yrs old 165cm tall,chocolate skinned,with brown sexy eye balls looking for a man who can be a true friend and a close confidant,so i checked the site of acquaintance and found your profile very interesting and i (http://www.geodezja.pl/ogloszenia/)would love for us to have communication.so please mail me on my email address () and lets know each other better. have a lovely,beautiful,love filled week ahead as i expect your mail remember age and distance should not be a barrier to finding true friendship,it should not limit us from discovering the beauty that lies in between us ok,and i will send you my photo and tell you more about myself as soon as i get a mail from you thanks.
Kiss
Chichi


----------------

Cześć kochanie,

Mam na imię Chichi, gorąca i ładna dziewczyna.
Mam 24 lata 165 cm wzrostu, czekoladową skórę,
seksowne brązowe oczy. Szukam mężczyzny który będzie prawdziwym i zaufanym przyjacielem, więc sprawdziłem stronę ze znajomościami i uznałam twój profil za bardzo ciekawy (http://www.geodezja.pl/ogloszenia/) i chciałam się z tobą skontaktować, więc proszę napisz do mnie na email adres i poznajmy się lepiej, mam wspaniały, piękny pełny miłości tydzień przed sobą i oczekuje twojego maila, pamiętaj, różnica wieku i odległość nie powinna być przeszkodą w znalezieniu prawdziwej przyjaźni, nie powinna ograniczać nam odkrywania piękna, które znajduje się pomiędzy nami, wyślę ci moje zdjęcia i powiem więcej o sobie tak szybko jak dostanę mail od ciebie, Dziękuje
Całuję
Chichi

winking smiley



Temat Odsłon Napisane przez Wysłane
  Geodezja inżynieryjna. Praca zbiorowa 2834 foresterlll 2009-04-15 09:49
  Re: Geodezja inżynieryjna. Praca zbiorowa 1610 Rych-Tak 2009-04-15 11:26
  Re: Geodezja inżynieryjna. Praca zbiorowa 2091 Rych-Tak 2009-04-15 19:27
  Re: Geodezja inżynieryjna. Praca zbiorowa 1886 Rych-Tak 2009-04-26 19:57
  Re: Geodezja inżynieryjna. Praca zbiorowa 972 Rych-Tak 2009-10-05 18:51
  Re: Geodezja inżynieryjna. Praca zbiorowa 1333 equino 2009-10-05 20:04


Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
GeoForum powered by Phorum.