GeoForum PIIG  :  GEODEZJA.PL czytaj GEOFORUM.GEODEZJA.pl
Witamy na GeoForum www.geoforum.geodezja.pl
Polskiego Internetowego Informatora Geodezyjnego www.geodezja.pl.
Służy ono dyskusjom i pytaniom związanym z geodezją i dziedzinami z nią powiązanymi.
Na wymianę informacji o imprezach, wydarzeniach, nowych rozwiązaniach technologicznych, instrumentach, wydawnictwach i ciekawych adresach internetowych związanych z geodezją przewidzieliśmy moderowane forum informacyjne GeoInfo PIIG'u znajdujące się pod adresem www.GeoInfo.geodezja.pl.
Ogłoszenia prosimy zamieszczać wyłącznie w dziele GeoOgłoszeń pod adresem www.geodezja.pl/ogloszenia .
Uwagi i pytanie prosimy kierować na e-mail info@geodezja.pl.
Zapraszamy!

Rejestrację można wykonać pod adresem http://www.geoforum.geodezja.pl/register.php?1 ale po dokonaniu rejestacji prosimy o przesłania maila z prośbą o aktywację konta.

GeoForum i GeoInfo są częścią Polskiego Internetowego Informatora Geodezyjnego www.geodezja.pl ISSN 1896-8317

 
Re: Jką specjalność wybrać/ ew jakie studia podyplomowe, by zarządzać nieruchomościami?
Autor: małysz (94.254.216.---)
Data: 13 wrz 2009 - 00:59:18

witam ,spotkałem wielu ludzi co na rzeczoznastwo i zarzadzanie nieruchomosciami pchaja sie ,nie tylko po geodezji ale i po wielu innych kierunkach, ktorzy gdzies tam jakos egzystują, ale wybor należy do Ciebie czy chcesz płacić tym krawaciazom, za wykształcenie które najprawdopodobniej nic Ci nie da bo takich jak Ty będą tysiące. W geodezji też jest jest bryndza. Dziewczyno ,póki młoda jesteś to rzuć tę geodezje i zacznij studiować coś innego bo potem będziesz płakała. Ja w wieku 25 lat zaczałem studiować medycyne bo warunki pracy w geodezji zarówno traktowania jak i finansowe były poniżej poziomu do zaakceptowania i już teraz jestem łakomym kąskiem dla niejednego pracodawcy, a ty co bedziesz skaladala operaty albo rysowala mapy zaschnietym gownianym rapitografem za łache pracodawcy że dzieki mnie masz co żryć. Potem juz bedzie za pozno. Ostatnio spotkalem swojego wykladowce w tym samym tureckim, starym sweterku co przed pięciu laty na studiach. I co mu powiesz? bydlaku, oszukaliscie mnie, uczylem sie tyle lat wpajaliscie mi jaka to przyszlosc przede mną i co teraz? kieruje tą wypowiedz do wszystkich studentów geodezji, zobaczycie za pare lat jak skończycie te zasraną geodezje, jak ktoś napisał będą wtedy potzrebni psychatrzy ,żeby przynajmniej stać was było na tego psychiatre



Temat Odsłon Napisane przez Wysłane
  Jką specjalność wybrać/ ew jakie studia podyplomowe, by zarządzać nieruchomościami? 2603 Paullina 2009-09-11 11:43
  Re: Jką specjalność wybrać/ ew jakie studia podyplomowe, by zarządzać nieruchomościami? 1136 Zuza 2009-09-11 12:20
  Re: Jką specjalność wybrać/ ew jakie studia podyplomowe, by zarządzać nieruchomościami? 967 maxpor 2009-09-11 12:35
  Re: Jką specjalność wybrać/ ew jakie studia podyplomowe, by zarządzać nieruchomościami? 920 misia_bela_konfacela 2009-09-12 20:51
  Re: Jką specjalność wybrać/ ew jakie studia podyplomowe, by zarządzać nieruchomościami? 1003 Kamil.P 2009-09-12 22:19
  Re: Jką specjalność wybrać/ ew jakie studia podyplomowe, by zarządzać nieruchomościami? 1014 małysz 2009-09-13 00:59
  Re: Jką specjalność wybrać/ ew jakie studia podyplomowe, by zarządzać nieruchomościami? 768 Kamil.P 2009-09-13 18:05
  Re: Jką specjalność wybrać/ ew jakie studia podyplomowe, by zarządzać nieruchomościami? 730 małysz 2009-09-13 20:33
  Re: Jką specjalność wybrać/ ew jakie studia podyplomowe, by zarządzać nieruchomościami? 713 pajepaje 2009-09-13 23:30
  Re: Jką specjalność wybrać/ ew jakie studia podyplomowe, by zarządzać nieruchomościami? 697 nil20 2009-09-14 01:40
  Re: Jką specjalność wybrać/ ew jakie studia podyplomowe, by zarządzać nieruchomościami? 843 matusz 2009-09-13 19:13
  Re: Jką specjalność wybrać/ ew jakie studia podyplomowe, by zarządzać nieruchomościami? 736 Zuza 2009-09-14 07:41
  Re: Jką specjalność wybrać/ ew jakie studia podyplomowe, by zarządzać nieruchomościami? 801 vague 2009-09-15 00:11


Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
GeoForum powered by Phorum.