GeoForum PIIG  :  GEODEZJA.PL czytaj GEOFORUM.GEODEZJA.pl
Witamy na GeoForum www.geoforum.geodezja.pl
Polskiego Internetowego Informatora Geodezyjnego www.geodezja.pl.
Służy ono dyskusjom i pytaniom związanym z geodezją i dziedzinami z nią powiązanymi.
Na wymianę informacji o imprezach, wydarzeniach, nowych rozwiązaniach technologicznych, instrumentach, wydawnictwach i ciekawych adresach internetowych związanych z geodezją przewidzieliśmy moderowane forum informacyjne GeoInfo PIIG'u znajdujące się pod adresem www.GeoInfo.geodezja.pl.
Ogłoszenia prosimy zamieszczać wyłącznie w dziele GeoOgłoszeń pod adresem www.geodezja.pl/ogloszenia .
Uwagi i pytanie prosimy kierować na e-mail info@geodezja.pl.
Zapraszamy!

Rejestrację można wykonać pod adresem http://www.geoforum.geodezja.pl/register.php?1 ale po dokonaniu rejestacji prosimy o przesłania maila z prośbą o aktywację konta.

GeoForum i GeoInfo są częścią Polskiego Internetowego Informatora Geodezyjnego www.geodezja.pl ISSN 1896-8317

 
Re: Geoprojekt warszawa
Autor: Vertex (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 23 lis 2006 - 20:14:59

Ten na ulicy białej 3?

Pracowałem tam kiedyś. Powiem tak: socjal świetny. Płacą terminowo. Mają b. dużo swojego sprzetu.

Nie wiem jak jest teraz. Ale kiedyś jak tam pracowałem to wydawało mi się, że po prywatyzacji poszli złą drogą. Przejedli pieniądze i nie inwestowali w odmłodzenie kadry (tak jak np. to obsikane WPG, które mimo tego, że jest słabym pracodawcą ma dobre wyniki finansowe - ale to już gawęda na inny watek).
Mają więc świetną kadrę, ale niestety w większości w wieku przedemerytalnym - czytaj trudności z kompem.

Młodzi więc z marszy lądują przy kompie. Jak sa zlecenia to płacą dobrze (bo tam masz pensję minimum + premię od przerobu) ale zdarzało się, że po osmiu jeździliśmy jedna studzienkę zmierzyć.



Temat Odsłon Napisane przez Wysłane
  Geoprojekt warszawa 1853 jp 2006-11-23 15:00
  Re: Geoprojekt warszawa 909 Vertex 2006-11-23 20:14
  Re: Geoprojekt warszawa 1357 jp 2006-11-23 23:01


Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
GeoForum powered by Phorum.