GeoForum PIIG  :  GEODEZJA.PL czytaj GEOFORUM.GEODEZJA.pl
Witamy na GeoForum www.geoforum.geodezja.pl
Polskiego Internetowego Informatora Geodezyjnego www.geodezja.pl.
Służy ono dyskusjom i pytaniom związanym z geodezją i dziedzinami z nią powiązanymi.
Na wymianę informacji o imprezach, wydarzeniach, nowych rozwiązaniach technologicznych, instrumentach, wydawnictwach i ciekawych adresach internetowych związanych z geodezją przewidzieliśmy moderowane forum informacyjne GeoInfo PIIG'u znajdujące się pod adresem www.GeoInfo.geodezja.pl.
Ogłoszenia prosimy zamieszczać wyłącznie w dziele GeoOgłoszeń pod adresem www.geodezja.pl/ogloszenia .
Uwagi i pytanie prosimy kierować na e-mail info@geodezja.pl.
Zapraszamy!

Rejestrację można wykonać pod adresem http://www.geoforum.geodezja.pl/register.php?1 ale po dokonaniu rejestacji prosimy o przesłania maila z prośbą o aktywację konta.

GeoForum i GeoInfo są częścią Polskiego Internetowego Informatora Geodezyjnego www.geodezja.pl ISSN 1896-8317

 
podział działki w poprzek
Autor: ha-gusia (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 27 kwi 2007 - 16:11:07

witam serdecznie
zaznaczam że nie jestem geodetą i nie mam zielonego pojęcia o "waszych sprawach".
Sprawa wygląda tak: jest działka o powierzchni 3300m2, jej wymiary to od drogi 28m, tył 24m a długośc to ok 50m. Działka należy do mojej mamy i jej siostry - to spadek po dziadkach. Działka jest rolnicza. Mama chce się z ciotką podzielić, tak aby było wiadomo której która jest "połówka". Ja bym chciała rozpocząć tam budowę domu, więc działka musi być podzielona na budowlane.
Moje pytanie to, czy da się ją wogóle podzielić i co z drogą dojazdową do drugiej działki. Bo jakby ją podzielić pionowo to będzie strasznie wąska, więc to odpada, a jakby ją podzielić w poprzek to trzeba wytyczyć drogę dojazdowa. Prosze powiedźcie mi jakiej szerokości powinna być droga i od czego wogóle zacząć
Ja wiem że bez geodety i tak się nie obejdzie, ale moja mama tak zakręca im sprawę przez telefon że każdy mówi co innego. Jeden z fachowców powiedział że najpierw musimy udać się do urzędu miasta po warunki zabudowy - prawda???
Panowie i Panie będę wam bardzo wdzięczna za odpowiedz
serdecznie pozdrawiam
Agnieszka



Temat Odsłon Napisane przez Wysłane
  podział działki w poprzek 2511 ha-gusia 2007-04-27 16:11
  Re: podział działki w poprzek 1027 kwinto 2007-04-27 16:15
  Re: podział działki w poprzek 909 ha-gusia 2007-04-27 21:48
  Re: podział działki w poprzek 1045 Quixo7 2007-04-27 22:00
  Re: podział działki w poprzek 984 ha-gusia 2007-04-28 12:06
  Re: podział działki w poprzek 3084 Pty$ 2007-04-28 21:44


Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
GeoForum powered by Phorum.