GeoForum PIIG  :  GEODEZJA.PL czytaj GEOFORUM.GEODEZJA.pl
Witamy na GeoForum www.geoforum.geodezja.pl
Polskiego Internetowego Informatora Geodezyjnego www.geodezja.pl.
Służy ono dyskusjom i pytaniom związanym z geodezją i dziedzinami z nią powiązanymi.
Na wymianę informacji o imprezach, wydarzeniach, nowych rozwiązaniach technologicznych, instrumentach, wydawnictwach i ciekawych adresach internetowych związanych z geodezją przewidzieliśmy moderowane forum informacyjne GeoInfo PIIG'u znajdujące się pod adresem www.GeoInfo.geodezja.pl.
Ogłoszenia prosimy zamieszczać wyłącznie w dziele GeoOgłoszeń pod adresem www.geodezja.pl/ogloszenia .
Uwagi i pytanie prosimy kierować na e-mail info@geodezja.pl.
Zapraszamy!

Rejestrację można wykonać pod adresem http://www.geoforum.geodezja.pl/register.php?1 ale po dokonaniu rejestacji prosimy o przesłania maila z prośbą o aktywację konta.

GeoForum i GeoInfo są częścią Polskiego Internetowego Informatora Geodezyjnego www.geodezja.pl ISSN 1896-8317

 
Re: Pomiar wodociagu z lat 60 wg obecnie obowiązujących przepisów
Autor: Rych-Tak (---.dynamic.chello.pl)
Data: 18 kwi 2014 - 04:23:44

Stanley Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> były też rury z azbestocementu i nic pod nie da
> się podpiąć. Jest jeszcze jedna metoda
> (nieformalna) to różdżka. Nie wierzyłem w toto ale
> kiedyś się skusiłem. Da się tak wykryć (nie każdy
> ma zdolności ale ok 90% ludzi tak). Dla
> sprawdzenia wykonywałem odkrywki i był tam
> wodociąg. Metoda ta ma jedną wadę nie rozróżnia
> przewodów energetycznych i telefonicznych (też
> można wykryć). Już widzę sceptyków ale to tak po
> prostu jest. Jak oznaczyć później na mapach metodę
> pozyskania to już inny problem.

Tych ludzi mających zdolności "niesamowite" jest mniej więcej połowa, a nie 90 %.

Jeśli o mnie chodzi, to mam takie właściwości, z tymi "elekrykami", to trzeba sie odpowiednio skoncentrować, na czym to polega, tego nikt nie wie, ale ja je odróżniam. Gaz też się da wyłapać.

Światłowodów nie umiem "wyłapać", po prostu tego "nie czuję". Jeśli ktoś to potrafi zrobić, to niech coś napisze.

smileys with beer



Temat Odsłon Napisane przez Wysłane
  Pomiar wodociagu z lat 60 wg obecnie obowiązujących przepisów 2314 aniia 2014-03-20 10:33
  Re: Pomiar wodociagu z lat 60 wg obecnie obowiązujących przepisów 1007 oakpil 2014-03-20 12:13
  Re: Pomiar wodociagu z lat 60 wg obecnie obowiązujących przepisów 887 aniia 2014-03-20 13:40
  Re: Pomiar wodociagu z lat 60 wg obecnie obowiązujących przepisów 888 bergamon 2014-03-20 16:55
  Re: Pomiar wodociagu z lat 60 wg obecnie obowiązujących przepisów 601 Stanley 2014-04-16 16:42
  Re: Pomiar wodociagu z lat 60 wg obecnie obowiązujących przepisów 648 Rych-Tak 2014-04-18 04:23
  Re: Pomiar wodociagu z lat 60 wg obecnie obowiązujących przepisów 551 dr_Lecter 2014-04-24 01:06
  Re: Pomiar wodociagu z lat 60 wg obecnie obowiązujących przepisów 786 Rych-Tak 2014-04-24 15:10
  Re: Pomiar wodociagu z lat 60 wg obecnie obowiązujących przepisów 667 Stanley 2014-04-16 16:43


Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
GeoForum powered by Phorum.