GeoForum PIIG  :  GEODEZJA.PL czytaj GEOFORUM.GEODEZJA.pl
Witamy na GeoForum www.geoforum.geodezja.pl
Polskiego Internetowego Informatora Geodezyjnego www.geodezja.pl.
Służy ono dyskusjom i pytaniom związanym z geodezją i dziedzinami z nią powiązanymi.
Na wymianę informacji o imprezach, wydarzeniach, nowych rozwiązaniach technologicznych, instrumentach, wydawnictwach i ciekawych adresach internetowych związanych z geodezją przewidzieliśmy moderowane forum informacyjne GeoInfo PIIG'u znajdujące się pod adresem www.GeoInfo.geodezja.pl.
Ogłoszenia prosimy zamieszczać wyłącznie w dziele GeoOgłoszeń pod adresem www.geodezja.pl/ogloszenia .
Uwagi i pytanie prosimy kierować na e-mail info@geodezja.pl.
Zapraszamy!

Rejestrację można wykonać pod adresem http://www.geoforum.geodezja.pl/register.php?1 ale po dokonaniu rejestacji prosimy o przesłania maila z prośbą o aktywację konta.

GeoForum i GeoInfo są częścią Polskiego Internetowego Informatora Geodezyjnego www.geodezja.pl ISSN 1896-8317

 
zakup GPSa
Autor: jogaSensei (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 01 kwi 2014 - 14:48:16

Hej, poproszę o poradę, chcę zakupić gpsa (nowego), w moim mieście stoi stacja referencyjna z tpi, jeśli chodzi o aspeupos, to stacje z glonasami są poza moim zasięgiem.
oferta jaką dostałem to
RTK GRS-1 za 26,5k netto, specyfikacja:
226 kanałów, gotowy do rozszerzenia glonass ( ? niebardzo rozumiem)
zintegrowany kontroler z oprogramowaniem MAGNET i super szybkim (lol!) procesorem 800mhz ;]

nie znam się na RTK zabardzo, ale wydaje mi się to trochę przestarzałymi parametrami, czy ktoś mógłby powiedzieć czy to w ogóle warto rozważać?

liczyłem na to, że będzie mnie stać na RTK Hiper, ale wychodzi na to że musiałbym zapłacić około 38k, co jest kompletnie poza moim zasięgiem cenowym.

Macie może radę odnośnie jakiejś alternatywy? zależy mi na korzystaniu z glonassów, miałem okazję mierzyć bez nich przez jakiś czas i na moim terenie GPS w tym momencie się nie kalkuluje

z góry dzięki i pozdrawiam



Temat Odsłon Napisane przez Wysłane
  zakup GPSa 1675 jogaSensei 2014-04-01 14:48
  Re: zakup GPSa 935 oakpil 2014-04-01 15:17
  Re: zakup GPSa 870 jogaSensei 2014-04-01 20:57
  Re: zakup GPSa 956 maxpor 2014-04-01 15:23
  Re: zakup GPSa 877 skyraster 2014-04-01 17:03


Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
GeoForum powered by Phorum.