GeoForum PIIG  :  GEODEZJA.PL czytaj GEOFORUM.GEODEZJA.pl
Witamy na GeoForum www.geoforum.geodezja.pl
Polskiego Internetowego Informatora Geodezyjnego www.geodezja.pl.
Służy ono dyskusjom i pytaniom związanym z geodezją i dziedzinami z nią powiązanymi.
Na wymianę informacji o imprezach, wydarzeniach, nowych rozwiązaniach technologicznych, instrumentach, wydawnictwach i ciekawych adresach internetowych związanych z geodezją przewidzieliśmy moderowane forum informacyjne GeoInfo PIIG'u znajdujące się pod adresem www.GeoInfo.geodezja.pl.
Ogłoszenia prosimy zamieszczać wyłącznie w dziele GeoOgłoszeń pod adresem www.geodezja.pl/ogloszenia .
Uwagi i pytanie prosimy kierować na e-mail info@geodezja.pl.
Zapraszamy!

Rejestrację można wykonać pod adresem http://www.geoforum.geodezja.pl/register.php?1 ale po dokonaniu rejestacji prosimy o przesłania maila z prośbą o aktywację konta.

GeoForum i GeoInfo są częścią Polskiego Internetowego Informatora Geodezyjnego www.geodezja.pl ISSN 1896-8317

 
Re: GUGiKOM nie wyszł!
Autor: bartek35 (---.cdma.centertel.pl)
Data: 22 sie 2014 - 22:55:30

Sprawa tzw licencji jest co najmniej paradoksalnasmiling smiley
Zgłosiłem podział działki - 1 zgłoszenie tej roboty .
Otrzymałem równocześnie informację, że w momencie kiedy się powołuję w moim operacie na inne operaty to muszę dołączyć materiałów, które wykorzystałem.
Otrzymałem przeglądówkę operatów z mojego zakresu pracy i okazało się, że skorzystam z dwóch wcześniejszych moich opracowań - więc muszę złożyć zgłoszenie uzupełniające i zapłacić za odbitki z moich operatów po 1.5 zł za każdą stronę ponieważ muszę na nie mieć licencję- 1 zgłoszenie uzupełniające (w sumie 2 zgłoszenie) i oczekiwanie na opracowanie.
Pojechałem w teren, okazało się, że pkt osnowy które zgłosiłem i dostałem na nie licencję są pod asfaltem.
I co usłyszałem? Trzeba wsiąść kolejne dwa pkt.- 2 zgłoszenie uzupełniające ( w sumie 3) i czekanie na opracowanie- nie muszę za nie płacić jeśli napiszę wyjaśnienie, że tamtych nie ma.
Za przeproszeniem, gdzie my k.... jesteśmy???
Mam płacić za swoją pracę bo nie mam na nią licencji, nie mogę wykorzystać materiałów za które już zapłaciłem przy innej robocie.
Chyba będzie trzeba uzbroić geodetów w licencję na zabijaniesmiling smiley



Temat Odsłon Napisane przez Wysłane
  GUGiKOM nie wyszł! 2511 singel 2014-08-22 21:30
  Re: GUGiKOM nie wyszł! 1204 bartek35 2014-08-22 22:55
  Re: GUGiKOM nie wyszł! 1081 geogie 2014-08-23 07:34
  Re: GUGiKOM nie wyszł! 1068 singel 2014-08-23 07:56
  Re: GUGiKOM nie wyszł! 1371 kalvero 2014-08-23 11:10


Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
GeoForum powered by Phorum.