GeoForum PIIG  :  GEODEZJA.PL czytaj GEOFORUM.GEODEZJA.pl
Witamy na GeoForum www.geoforum.geodezja.pl
Polskiego Internetowego Informatora Geodezyjnego www.geodezja.pl.
Służy ono dyskusjom i pytaniom związanym z geodezją i dziedzinami z nią powiązanymi.
Na wymianę informacji o imprezach, wydarzeniach, nowych rozwiązaniach technologicznych, instrumentach, wydawnictwach i ciekawych adresach internetowych związanych z geodezją przewidzieliśmy moderowane forum informacyjne GeoInfo PIIG'u znajdujące się pod adresem www.GeoInfo.geodezja.pl.
Ogłoszenia prosimy zamieszczać wyłącznie w dziele GeoOgłoszeń pod adresem www.geodezja.pl/ogloszenia .
Uwagi i pytanie prosimy kierować na e-mail info@geodezja.pl.
Zapraszamy!

Rejestrację można wykonać pod adresem http://www.geoforum.geodezja.pl/register.php?1 ale po dokonaniu rejestacji prosimy o przesłania maila z prośbą o aktywację konta.

GeoForum i GeoInfo są częścią Polskiego Internetowego Informatora Geodezyjnego www.geodezja.pl ISSN 1896-8317

 
Re: NIE dla Geodezji Górniczej na Politechnice Śląskiej w Gliwicach w kontekście UPRAWNIEŃ
Autor: geobocian (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 26 maj 2015 - 09:06:23

konczyłem AGH w 1996 roku, wydział geodezji górniczej, kierunek geodezja i kartografia, specjalność geodezja w obrocie nieruchomościami.... i wtedy również było tak jak teraz Ty piszesz, czyli osoby, które kończyły nasz wydział, ale na kierunku również geodezja górnicza nie miały wykształcenia stricte geodezyjnego tylko "mierniczy górniczy", wykształconym geodetą byłem m.in. ja, ale jak napisałem wyżej kończyłem inny kierunek (mimo że to był jeden wydział). osoby po kierunku górniczym musiały dodatkowo "dorobić" 2-letnie magisterium z "czystej" geodezji..... więc to nie jest tak, że ktoś rzuca Ci kody pod nogi, może nie zostałeś doinformowany? ale ciężko mi w to uwierzyć, żebyć kilka lat studiował i tak naprawde nie wiedział kim po studiach będziesz? ja swoje uprawnienia robiłem zaraz po studiach (studiowałem zaocznie) więc równiez musiałem wykazac się 6-letnią praktyką po technikum lub 2-letnią po studiach, akurat tak się złozyło, ze miałem 6 lat po technikum w zawodzie, więc mogłem zdawać egzaminy na upr., dodatkowo pozwolili nam do 1 roku po studiach od razu zdawać na "wyceniacza" (według skonczonego kierunku) z czego akurat ja nie skorzystałem... nie wiem jak jest teraz, ale wydaje mi się że Twoje pretensje raczej są bezpodstawne.
pozdr.



Temat Odsłon Napisane przez Wysłane
  NIE dla Geodezji Górniczej na Politechnice Śląskiej w Gliwicach w kontekście UPRAWNIEŃ 2876 Atol 2015-05-25 18:26
  Re: NIE dla Geodezji Górniczej na Politechnice Śląskiej w Gliwicach w kontekście UPRAWNIEŃ 1145 McG 2015-05-25 19:05
  Re: NIE dla Geodezji Górniczej na Politechnice Śląskiej w Gliwicach w kontekście UPRAWNIEŃ 1125 Rych-Tak 2015-05-25 20:04
  Re: NIE dla Geodezji Górniczej na Politechnice Śląskiej w Gliwicach w kontekście UPRAWNIEŃ 1093 Atol 2015-05-25 20:04
  Re: NIE dla Geodezji Górniczej na Politechnice Śląskiej w Gliwicach w kontekście UPRAWNIEŃ 1045 McG 2015-05-25 20:46
  Re: NIE dla Geodezji Górniczej na Politechnice Śląskiej w Gliwicach w kontekście UPRAWNIEŃ 1023 klauz 2015-05-25 20:22
  Re: NIE dla Geodezji Górniczej na Politechnice Śląskiej w Gliwicach w kontekście UPRAWNIEŃ 1100 oskar wilde 2015-05-26 07:54
  Re: NIE dla Geodezji Górniczej na Politechnice Śląskiej w Gliwicach w kontekście UPRAWNIEŃ 1210 geobocian 2015-05-26 09:06
  Re: NIE dla Geodezji Górniczej na Politechnice Śląskiej w Gliwicach w kontekście UPRAWNIEŃ 1181 pandrzej 2015-05-26 09:14


Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
GeoForum powered by Phorum.