GeoForum PIIG  :  GEODEZJA.PL czytaj GEOFORUM.GEODEZJA.pl
Witamy na GeoForum www.geoforum.geodezja.pl
Polskiego Internetowego Informatora Geodezyjnego www.geodezja.pl.
Służy ono dyskusjom i pytaniom związanym z geodezją i dziedzinami z nią powiązanymi.
Na wymianę informacji o imprezach, wydarzeniach, nowych rozwiązaniach technologicznych, instrumentach, wydawnictwach i ciekawych adresach internetowych związanych z geodezją przewidzieliśmy moderowane forum informacyjne GeoInfo PIIG'u znajdujące się pod adresem www.GeoInfo.geodezja.pl.
Ogłoszenia prosimy zamieszczać wyłącznie w dziele GeoOgłoszeń pod adresem www.geodezja.pl/ogloszenia .
Uwagi i pytanie prosimy kierować na e-mail info@geodezja.pl.
Zapraszamy!

Rejestrację można wykonać pod adresem http://www.geoforum.geodezja.pl/register.php?1 ale po dokonaniu rejestacji prosimy o przesłania maila z prośbą o aktywację konta.

GeoForum i GeoInfo są częścią Polskiego Internetowego Informatora Geodezyjnego www.geodezja.pl ISSN 1896-8317

 
Potrzebuje dobrej rady - zawodowym zgorzknialcom dziekuje!
Autor: ziutka_m (---.vlan.pl)
Data: 03 sie 2007 - 16:29:19

Witam! piszę gdyż potrzebuję rady - dobrej rady a nie w stylu "powodzenia" albo "zrezygnuj bo robota ciezka a mala kasa".

Zatem: jestem swieżo upieczonym absolwentem wspanialego kierunku NAWIGACJA MORSKA. (no i jestem kobietą- chyba mnie pogieło jak wybierałam ten kierunek bo raczej OKROPNIE ciężko o prace na lądzie.) od pewnego czasu pracuje w firmie geodezyjnej i zastanawiam sie nad zmiana zawodu. na studiach mialam podstawy GIS i troche mnie to kreci i od pewnego czasu mysle nad podyplomowka w tym kierunku ale tu nasowa sie pytanie : czy warto? czy to mi cos da kiedy nie mam za wiele pojecia o samej geodezji? mysle tez na rozne sposoby i moze sprobowac od nowa zaocznie geodezje albo poprostu zrobic policealna geodezyjna (tansze i szybsze a wyzsze to ja juz mam)?
mam nadzieje ze chociaz ktos doradzi mi co moglabym zrobic z moim przyszłym życiem zawodowym.
z gory dziekuje za dobre rady!



Temat Odsłon Napisane przez Wysłane
  Potrzebuje dobrej rady - zawodowym zgorzknialcom dziekuje! 2132 ziutka_m 2007-08-03 16:29
  Re: Potrzebuje dobrej rady - zawodowym zgorzknialcom dziekuje! 966 gerald 2007-08-03 21:46
  Re: Potrzebuje dobrej rady - zawodowym zgorzknialcom dziekuje! 848 gerald 2007-08-03 21:52
  Re: Potrzebuje dobrej rady - zawodowym zgorzknialcom dziekuje! 784 eljotpi 2007-08-04 19:55
  Re: Potrzebuje dobrej rady - zawodowym zgorzknialcom dziekuje! 1053 PiDOP 2007-08-05 00:06


Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
GeoForum powered by Phorum.