GeoForum PIIG  :  GEODEZJA.PL czytaj GEOFORUM.GEODEZJA.pl
Witamy na GeoForum www.geoforum.geodezja.pl
Polskiego Internetowego Informatora Geodezyjnego www.geodezja.pl.
Służy ono dyskusjom i pytaniom związanym z geodezją i dziedzinami z nią powiązanymi.
Na wymianę informacji o imprezach, wydarzeniach, nowych rozwiązaniach technologicznych, instrumentach, wydawnictwach i ciekawych adresach internetowych związanych z geodezją przewidzieliśmy moderowane forum informacyjne GeoInfo PIIG'u znajdujące się pod adresem www.GeoInfo.geodezja.pl.
Ogłoszenia prosimy zamieszczać wyłącznie w dziele GeoOgłoszeń pod adresem www.geodezja.pl/ogloszenia .
Uwagi i pytanie prosimy kierować na e-mail info@geodezja.pl.
Zapraszamy!

Rejestrację można wykonać pod adresem http://www.geoforum.geodezja.pl/register.php?1 ale po dokonaniu rejestacji prosimy o przesłania maila z prośbą o aktywację konta.

GeoForum i GeoInfo są częścią Polskiego Internetowego Informatora Geodezyjnego www.geodezja.pl ISSN 1896-8317

 
Re: reklama, robota, pieniądze
Autor: siwy_1976 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 21 sty 2008 - 02:05:19

hejka goście. Na wsteie odrazu musicie sobie powiedzieć kto będzie waszymi klientami. Mam doświadczenie o oprucz geodezji byłem kiedyś handlowcem. Najgorsi na początek są klienci indywidualni. Wypłacalność takich ludzi jest na poziomie 50 proc.. Jeżeli jesteście z dużego miasta to rada jest tylko jedna...... . W geodezji liczą się tylko znajomości i tak jest i będzie. Szanse mają ci co są na rynku od 10 do 20 lat - bo są znani i wiedzą jak się poruszć. Moja rada jest taka...... jeżeli tak zrobicie to wszyscy geodeci z waszego miasta was znienawidzą.....ale takie są początki. TRUDNE. Opracujcie cennik. Załużcie sobie że klientami są firmy ( one mają kase ) nie urzędy , nie ziomy za miedzy,....!!!!!!!!!!!!!. Gajer, oferta w ręce ( oni was wyrzucą przez drzwi, wy wejdziecie oknem), nigdy nie wierzcie, że ktoś jest tańszy, bo jak złapiecie tką firmę, co wam tak powie, to jest OK!!!. Oni nie utrzymują znajomości z geodetami, trzeba atakować ostro, nawet na granicy prawa ( tu trzeba czasu ). W tych czssach trzeba być naprawdę wygadanym i bajerować te firmy z wyobraźnią, jak dziewczyny na dyskotece. Jak już dostaniesz zlecenie, to 6 miechów nie śpisz aby się wykazać. Potem będziesz dyktował ceny i liczył czy ci się opłaca.

Jesli chcesz spawdzić, czy ci się opłaca........., nie licz i nie słuchaj innych. Każdy stary geodeta, który nie jest w przedsiębiorstwie jeździ furą i ma dom na peryferiach. Tylko mówią wszystkim do okoła, że jest źle. ALE JA ICH ROZUMIEM na rynku jest ciasno i wiedzą o tym że młodzi ich podchodzą.....

POZDROWIENIA DLA RYZYKANTÓW, którzy chcą być w geodezji bogaci.

Jak by co to pomogę chyba żektoś jest z dolnegośląska( mój teren działania) - rozumiecie.......



Temat Odsłon Napisane przez Wysłane
  reklama, robota, pieniądze 1855 miszutka_geo2 2008-01-16 20:14
  Re: reklama, robota, pieniądze 905 vivere 2008-01-16 23:04
  Re: reklama, robota, pieniądze 806 flotsam 2008-01-18 17:49
  Re: reklama, robota, pieniądze 805 siwy_1976 2008-01-21 02:05
  Re: reklama, robota, pieniądze 860 eljotpi 2008-01-21 08:43


Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
GeoForum powered by Phorum.