GeoForum PIIG  :  GEODEZJA.PL czytaj GEOFORUM.GEODEZJA.pl
Witamy na GeoForum www.geoforum.geodezja.pl
Polskiego Internetowego Informatora Geodezyjnego www.geodezja.pl.
Służy ono dyskusjom i pytaniom związanym z geodezją i dziedzinami z nią powiązanymi.
Na wymianę informacji o imprezach, wydarzeniach, nowych rozwiązaniach technologicznych, instrumentach, wydawnictwach i ciekawych adresach internetowych związanych z geodezją przewidzieliśmy moderowane forum informacyjne GeoInfo PIIG'u znajdujące się pod adresem www.GeoInfo.geodezja.pl.
Ogłoszenia prosimy zamieszczać wyłącznie w dziele GeoOgłoszeń pod adresem www.geodezja.pl/ogloszenia .
Uwagi i pytanie prosimy kierować na e-mail info@geodezja.pl.
Zapraszamy!

Rejestrację można wykonać pod adresem http://www.geoforum.geodezja.pl/register.php?1 ale po dokonaniu rejestacji prosimy o przesłania maila z prośbą o aktywację konta.

GeoForum i GeoInfo są częścią Polskiego Internetowego Informatora Geodezyjnego www.geodezja.pl ISSN 1896-8317

 
Re: RPO - o karaniu geodetów
Autor: Adam Wójcik (---.adsl.inetia.pl)
Data: 29 sty 2009 - 17:27:02

No to wyobraź sobie Maćku, że listonosz jutro doręczy ci "winosek o ukaranie", kierowany do GGK i podpisany przez WINGiK. Jak wynika z mojego doświadczenia nie nie powinieneś się także zdziwić, że listonosz doręczy Ci od razu decyzję GGK o ukaraniu jedną z kar przewidzianych w ustawie. WINGiK bowiem "ocenił", że naruszyłeś obowiązujące przepisy... A GGK wobec Twojej bierności wydał stosowną decyzję. To, że nie miałeś pojęcia o toczącym się postępowaniu - to potwierdza jedynie tezę, że nieobecni nie mają racji ... Oczywiście możesz się nie zgadzać... Masz aż 14 dni na odwołanie, a w zasadzie ponowne rozpatrzenie sprawy. Argumentuj... Udowadniaj, że nie jesteś "wielbłądem" ... Mimo wszystko masz szanse. Kpa gwarantuje bowiem uczestniczenie strony w każdym stadium postępowania...

Jeżeli uważasz, że w/w scenariusz to produkt mojej bujnej wyobraźni, to pragnę Cię zapewnić, że nic podobnego. Takie są bowiem fakty. Bez konkursu powinien zostać uhonrowany tytułem "rekordu Guinessa" niewątpliwie Mazowiecki WINGiK. Ten to dopiero ma "wyobraźnię". Reszta WINGiK-ków, jak mogę się jedynie domyślać, zostaje daleko w tyle ...


Pozdrawiam, Adam Wójcik.



Temat Odsłon Napisane przez Wysłane
  RPO - o karaniu geodetów 2240 Adam Wójcik 2009-01-26 09:48
  Re: RPO - o karaniu geodetów 724 Adam Wójcik 2009-01-29 13:29
  Re: RPO - o karaniu geodetów 713 Maciuś 2009-01-29 13:52
  Re: RPO - o karaniu geodetów 744 Adam Wójcik 2009-01-29 17:27
  Re: RPO - o karaniu geodetów 669 Maciuś 2009-01-29 22:37
  Re: RPO - o karaniu geodetów 793 Adam Wójcik 2009-01-30 20:21


Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
GeoForum powered by Phorum.