GeoForum PIIG  :  GEODEZJA.PL czytaj GEOFORUM.GEODEZJA.pl
Witamy na GeoForum www.geoforum.geodezja.pl
Polskiego Internetowego Informatora Geodezyjnego www.geodezja.pl.
Służy ono dyskusjom i pytaniom związanym z geodezją i dziedzinami z nią powiązanymi.
Na wymianę informacji o imprezach, wydarzeniach, nowych rozwiązaniach technologicznych, instrumentach, wydawnictwach i ciekawych adresach internetowych związanych z geodezją przewidzieliśmy moderowane forum informacyjne GeoInfo PIIG'u znajdujące się pod adresem www.GeoInfo.geodezja.pl.
Ogłoszenia prosimy zamieszczać wyłącznie w dziele GeoOgłoszeń pod adresem www.geodezja.pl/ogloszenia .
Uwagi i pytanie prosimy kierować na e-mail info@geodezja.pl.
Zapraszamy!

Rejestrację można wykonać pod adresem http://www.geoforum.geodezja.pl/register.php?1 ale po dokonaniu rejestacji prosimy o przesłania maila z prośbą o aktywację konta.

GeoForum i GeoInfo są częścią Polskiego Internetowego Informatora Geodezyjnego www.geodezja.pl ISSN 1896-8317

 
Re: RPO - o karaniu geodetów
Autor: Adam Wójcik (---.adsl.inetia.pl)
Data: 30 sty 2009 - 20:21:45

Maciuś napisał:
>I co tak bez kontroli? Bez udziału geodety w postępowaniu?

Maćku, Ty wiesz, ja wiem, a mazowiecki WINGiK - nie wie, że są takie zasady "gry". To nie żart. Na szczęście GGK - wie jak być powinno. smiling smiley

>Decyzja "kapturowa" ? Jestem pewien, że sąd by ja uwalił z przyczyn
>proceduralnych.

No może nie byłem do końca precyzyjny. Kilka lat temu takie były fakty. WINGiK zawnioskował -> GGK wydał stosowną decyzję. Ale jak GGK otrzymał informację, że strona jest lekko "zaskoczona", gdyż nie miała pojęcia o toczącym się postępowaniu, a także w wyniku przeprowadzenia zgłoszonych wniosków dowodowych w sprawie, to GGK "wrzucił do kosza" ten wniosek wraz z zawartymi w nim zarzutami...

>Swoją droga Adamie nie wiem też co ptaszek naskrobał
>bo co poniektórym taki sąd może by przywrócił pewne opamietanie!

Maćku, dobrze że o tym wspomniałeś. Bo jak rozumiem do WINGiK powinien udowodnić winę geodety, a nie pisać do GGK subiektywnych ocen, które nie są poparte dowodami. A jak sam zauważyłeś, aby postawić zarzuty geodecie - przedsiębiorcy niezbędne jest przeprowadzenie kontroli. Geodeta - strona ma bowiem swoje prawa, których WINGiK nie powinien lekceważyć...

Pozdrawiam, Adam Wójcik.



Temat Odsłon Napisane przez Wysłane
  RPO - o karaniu geodetów 2232 Adam Wójcik 2009-01-26 09:48
  Re: RPO - o karaniu geodetów 722 Adam Wójcik 2009-01-29 13:29
  Re: RPO - o karaniu geodetów 712 Maciuś 2009-01-29 13:52
  Re: RPO - o karaniu geodetów 744 Adam Wójcik 2009-01-29 17:27
  Re: RPO - o karaniu geodetów 668 Maciuś 2009-01-29 22:37
  Re: RPO - o karaniu geodetów 792 Adam Wójcik 2009-01-30 20:21


Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
GeoForum powered by Phorum.