GeoForum PIIG  :  GEODEZJA.PL czytaj GEOFORUM.GEODEZJA.pl
Witamy na GeoForum www.geoforum.geodezja.pl
Polskiego Internetowego Informatora Geodezyjnego www.geodezja.pl.
Służy ono dyskusjom i pytaniom związanym z geodezją i dziedzinami z nią powiązanymi.
Na wymianę informacji o imprezach, wydarzeniach, nowych rozwiązaniach technologicznych, instrumentach, wydawnictwach i ciekawych adresach internetowych związanych z geodezją przewidzieliśmy moderowane forum informacyjne GeoInfo PIIG'u znajdujące się pod adresem www.GeoInfo.geodezja.pl.
Ogłoszenia prosimy zamieszczać wyłącznie w dziele GeoOgłoszeń pod adresem www.geodezja.pl/ogloszenia .
Uwagi i pytanie prosimy kierować na e-mail info@geodezja.pl.
Zapraszamy!

Rejestrację można wykonać pod adresem http://www.geoforum.geodezja.pl/register.php?1 ale po dokonaniu rejestacji prosimy o przesłania maila z prośbą o aktywację konta.

GeoForum i GeoInfo są częścią Polskiego Internetowego Informatora Geodezyjnego www.geodezja.pl ISSN 1896-8317

 
Re: podział działki a niesolidny geodeta
Autor: Thomatis7 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 09 mar 2007 - 07:15:08

Po prostu zleć to innemu geodecie. On skontaktuje się z tym "zabieganym" i zorientuje się czy "zabiegany" ma chęć skończyć jak mężczyzna czy sprawa jest dla niego wrzodem na dupie. Może się okazać że ten nowy będzie wybawieniem dla tego, jak piszesz, "nobilitowanego" geodety. U mnie jest tak że w takich sytuacjach geodeci kontaktują się ze sobą i nikt nikomu nie wpieprza się. No chyba że któryś jest tak zawalony albo sprawa mu ciąży z innych względów że pozbywa się jej bez żalu. Tak to już bywa czasem z tymi "ważnymi". Podejście do klienta mają podobne (z góry) jak dawniej do petenta. Zestaw kitów i ciuciubabek jest u nich niewyczerpalny. Ostatnio czytałem sprawozdanie z rozgraniczenia sprzed 30 lat. Od zgłoszenia do wyjścia w teren upłynęło 2 lata + jeszcze rok do zakończenia. Sprawa nieskomplikowana i zgodna (ja bym to zrobił trybem wznowinia bo materiały i stabilizacja super). W uzasadnieniu było że " że brak fachowych kadr". Pytałem gościa z ówczesnej "firmy" (na W) dlaczego to tyle trwało? Powiedział mi że wtedy pracowało tam ok. 15 geodetów; 5 pomiarowych i 3 kameralistki (małe powiatowe miasteczko). Tyle że nie było akordu i konkurencji. Taka ciekawostka.



Temat Odsłon Napisane przez Wysłane
  podział działki a niesolidny geodeta 2144 klops23 2007-03-08 20:07
  Re: podział działki a niesolidny geodeta 794 Jasmin 2007-03-08 20:51
  Re: podział działki a niesolidny geodeta 723 klops23 2007-03-08 21:34
  Re: podział działki a niesolidny geodeta 744 Thomatis7 2007-03-08 21:06
  Re: podział działki a niesolidny geodeta 703 klops23 2007-03-08 21:43
  Re: podział działki a niesolidny geodeta 633 Thomatis7 2007-03-09 07:15
  Re: podział działki a niesolidny geodeta 697 Marcin24 2007-03-09 20:22
  Re: podział działki a niesolidny geodeta 986 Thomatis7 2007-03-10 07:23


Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
GeoForum powered by Phorum.