GeoForum PIIG  :  GEODEZJA.PL czytaj GEOFORUM.GEODEZJA.pl
Witamy na GeoForum www.geoforum.geodezja.pl
Polskiego Internetowego Informatora Geodezyjnego www.geodezja.pl.
Służy ono dyskusjom i pytaniom związanym z geodezją i dziedzinami z nią powiązanymi.
Na wymianę informacji o imprezach, wydarzeniach, nowych rozwiązaniach technologicznych, instrumentach, wydawnictwach i ciekawych adresach internetowych związanych z geodezją przewidzieliśmy moderowane forum informacyjne GeoInfo PIIG'u znajdujące się pod adresem www.GeoInfo.geodezja.pl.
Ogłoszenia prosimy zamieszczać wyłącznie w dziele GeoOgłoszeń pod adresem www.geodezja.pl/ogloszenia .
Uwagi i pytanie prosimy kierować na e-mail info@geodezja.pl.
Zapraszamy!

Rejestrację można wykonać pod adresem http://www.geoforum.geodezja.pl/register.php?1 ale po dokonaniu rejestacji prosimy o przesłania maila z prośbą o aktywację konta.

GeoForum i GeoInfo są częścią Polskiego Internetowego Informatora Geodezyjnego www.geodezja.pl ISSN 1896-8317

 
Re: Po zmianie PGiK w dalszym ciągu pobierają nienależne opłaty
Autor: pagus1 (---.adsl.inetia.pl)
Data: 07 paź 2014 - 21:44:54

To ja mam jeszcze ciekawszy przypadek smiling smiley
Dałem wniosek o uwierzytelnienie dokumentów czyli :
2 szt wykazów zmian danych ewidencyjnych
3 szt wypisów i wyrysów na jedną działkę ( na szczęście nadal u nas można je robić)

opłatę naliczono mi w następujący sposób :
50zł+5zł za wykazy za 2 sztuki dla zleceniodawcy
50zł+10zł za wypisy i wyrysy za 3 sztuki dla zleceniodawcy
z czego dostałem dla zleceniodawcy jeden wykaz zmian danych ewidencyjnych i dwa wypisy i wyrysy hehe
Pytam się gdzie jeden wykaz zmian danych ewidencyjnych i jeden wypis i wyrys dostałem odpowiedź że naczelnik zabrał sobie po jednej sztuce by wnieść zmiany w EGiB smiling smiley po wojence chciał jeden wypis i wyrys oddać ale podarowałem go sobie.
I tu moje pytanie co z tym fantem można zrobić gdyż zapłaciłem Staroście za coś co sam sobie zabrał przecież w operacie miał przekazane w/w dokumenty.



Temat Odsłon Napisane przez Wysłane
  Po zmianie PGiK w dalszym ciągu pobierają nienależne opłaty 1865 Staszek 2014-10-07 21:08
  Re: Po zmianie PGiK w dalszym ciągu pobierają nienależne opłaty 875 slawwoj 2014-10-07 21:24
  Re: Po zmianie PGiK w dalszym ciągu pobierają nienależne opłaty 839 pagus1 2014-10-07 21:44
  Re: Po zmianie PGiK w dalszym ciągu pobierają nienależne opłaty 800 Rych-Tak 2014-10-07 21:54
  Re: Po zmianie PGiK w dalszym ciągu pobierają nienależne opłaty 766 maxpor 2014-10-07 22:01
  Re: Po zmianie PGiK w dalszym ciągu pobierają nienależne opłaty 966 stardust 2014-10-07 22:46


Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
GeoForum powered by Phorum.