GeoForum PIIG  :  GEODEZJA.PL czytaj GEOFORUM.GEODEZJA.pl
Witamy na GeoForum www.geoforum.geodezja.pl
Polskiego Internetowego Informatora Geodezyjnego www.geodezja.pl.
Służy ono dyskusjom i pytaniom związanym z geodezją i dziedzinami z nią powiązanymi.
Na wymianę informacji o imprezach, wydarzeniach, nowych rozwiązaniach technologicznych, instrumentach, wydawnictwach i ciekawych adresach internetowych związanych z geodezją przewidzieliśmy moderowane forum informacyjne GeoInfo PIIG'u znajdujące się pod adresem www.GeoInfo.geodezja.pl.
Ogłoszenia prosimy zamieszczać wyłącznie w dziele GeoOgłoszeń pod adresem www.geodezja.pl/ogloszenia .
Uwagi i pytanie prosimy kierować na e-mail info@geodezja.pl.
Zapraszamy!

Rejestrację można wykonać pod adresem http://www.geoforum.geodezja.pl/register.php?1 ale po dokonaniu rejestacji prosimy o przesłania maila z prośbą o aktywację konta.

GeoForum i GeoInfo są częścią Polskiego Internetowego Informatora Geodezyjnego www.geodezja.pl ISSN 1896-8317

 
Dokumenty w postępowaniach
Autor: Stanley (---.static.petrus.pl)
Data: 28 sty 2017 - 16:29:59

Często spotykam się z "dokumentami" które nie posiadają wg mnie ich cech, brak tematu co do którego się odnoszą, brak pieczątki firmy sporządzającej brak nazwisk wykonawców, podpisów, dat sporządzenia, wymazywania oraz poprawki bez parafek itp. a tylko w teczce ogólnej (na kopercie) napisane jest np. wymiana gruntów, scalenie etc. Na dodatek występują w nich oczywiste sprzeczności.Na początek: jak te niby dokumenty traktować ?. o Jakie cechy powinien posiadać dokument (niby wiem ale mam wątpliwości )
i gdzie to znaleźć (ale proszę o dokładne podanie przepisu a nie odsyłanie do wujka googla)?. Piszę to w związku ze sprawami sądowymi gdzie niejednoznaczne wg mnie "dokumenty" są traktowane przez biegłych (niewidzących sprzeczności i braków) jako świętość i "zaklepywane" przez sąd ze szkodami dla właścicieli gruntów.



Temat Odsłon Napisane przez Wysłane
  Dokumenty w postępowaniach 1667 Stanley 2017-01-28 16:29
  Re: Dokumenty w postępowaniach 696 jeometra 2017-01-28 19:32
  Re: Dokumenty w postępowaniach 756 Rych-Tak 2017-01-28 21:26
  Re: Dokumenty w postępowaniach 664 jeometra 2017-01-28 21:43
  Re: Dokumenty w postępowaniach 564 Stanley 2017-01-29 12:55
  Re: Dokumenty w postępowaniach 644 jeometra 2017-01-29 14:38
  Re: Dokumenty w postępowaniach 695 haski 2017-01-29 23:18


Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
GeoForum powered by Phorum.