GeoForum PIIG  :  GEODEZJA.PL czytaj GEOFORUM.GEODEZJA.pl
Witamy na GeoForum www.geoforum.geodezja.pl
Polskiego Internetowego Informatora Geodezyjnego www.geodezja.pl.
Służy ono dyskusjom i pytaniom związanym z geodezją i dziedzinami z nią powiązanymi.
Na wymianę informacji o imprezach, wydarzeniach, nowych rozwiązaniach technologicznych, instrumentach, wydawnictwach i ciekawych adresach internetowych związanych z geodezją przewidzieliśmy moderowane forum informacyjne GeoInfo PIIG'u znajdujące się pod adresem www.GeoInfo.geodezja.pl.
Ogłoszenia prosimy zamieszczać wyłącznie w dziele GeoOgłoszeń pod adresem www.geodezja.pl/ogloszenia .
Uwagi i pytanie prosimy kierować na e-mail info@geodezja.pl.
Zapraszamy!

Rejestrację można wykonać pod adresem http://www.geoforum.geodezja.pl/register.php?1 ale po dokonaniu rejestacji prosimy o przesłania maila z prośbą o aktywację konta.

GeoForum i GeoInfo są częścią Polskiego Internetowego Informatora Geodezyjnego www.geodezja.pl ISSN 1896-8317

 
urzędnicy robią mi wodę z mózgu - prosze o pomoc
Autor: katia (---.190.udn.pl)
Data: 13 kwi 2009 - 20:49:33

Chcemy wydzielić z działki rolnej 1500 metrów, po 5 miesiącach otrzymaliśmy warunki, do działki jest bezpośredni dojazd z drogi gminnej nieasfaltowej, w warunkach zapisano że dojazd mamy od drogi asfaltowej, czyli muszę przejechać pod oknem właściciela działki sad smiley - i to jest głupota nr 1.

Składam wniosek i wstępny projekt podziału działki
1. urzędnik dzwoni, że geodeta nie podpisał mapki (geodeta twierdzi że zgodnie z ustawą mapkę ze wstępnym projektem mogę podpisać sama - czy to prawda? nie mogę znaleźć w ustawie nic na temat podpisu) - ok, nie chcę się kłócić, geodeta podpisuje mapkę,
2. urzędnik dzwoni i mówi ze podział nie jest możliwy ale będzie jak osoba obok otrzyma warunki (właściciel sprzedaje w sumie 2 działki w tym jedną nam) co ma trwać 30 dni ale w sumie trwa 3 miesiące
3. Idę po decyzję - urzędnik twierdzi, że podział nie jest możliwy, każe przynieść warunki, które rzekomo ma podmienić - zmian ma dotyczyć możliwości dojazdu z drogi nieasfaltowej,

Chce mi się płakać i jestem wściekła, wszystko trwa 9 miesięcy, jestem umówiona jutro w urzędzie , nie wiem czego się mam spodziewać, proszę poradźcie mi coś, najgorsze jest to,że mogą mi tam wszystko wmówić, zwyczajnie się na tym nie znam.



Temat Odsłon Napisane przez Wysłane
  urzędnicy robią mi wodę z mózgu - prosze o pomoc 1957 katia 2009-04-13 20:49
  Re: urzędnicy robią mi wodę z mózgu - prosze o pomoc 933 Adam Wójcik 2009-04-14 07:37
  Re: urzędnicy robią mi wodę z mózgu - prosze o pomoc 878 vague 2009-04-14 08:33
  Re: urzędnicy robią mi wodę z mózgu - prosze o pomoc 911 katia 2009-04-14 09:13


Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
GeoForum powered by Phorum.